Обложка канала

На хате у Вилата. Страница 29

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

  • На хате у Вилата

    Підводячи підсумки. Русня - хуйня, гниль і мразь. Народ чмо, народ непотріб. Все на що русня здатна то нити, як їх ображають. А ми ще блядь навіть не починали. Як я вже колись писав, росіянчики які грають в доточку хай поки насолоджуються, бо скоро Україна переможе, і українські вболівальники зможуть їздити на турніри. І ось тоді я б на місці росіянчиків, які язички в дупцю всунулу двічі подумав би, їхать на турнір, чи нє. Увідімся на ЛАНє 😇😇🥹
  • На хате у Вилата

  • На хате у Вилата

    UnMuted.V1lat: “За це нас точно забанять”

    Ми знаємо, що ти вже бачив чимало інтерв'ю за участю Вілата! АЛЕ! Чи чув ти, що він робить найперше коли прокидається? Чи може знаєш, яка заставка стоїть в нього на телефоні? Отож бо й воно! Про це та багато чого іншого в новому випуску UnMuted! UnMuted — шоу, в якому ми вирішили трохи відійти від формату стандартних інтерв'ю і поставили талантам такі питання, над якими вони самі напевне ще не задумувалися! Настав час "розм'ютити" їх особистості, розкрити, як людей і навіть дати змогу трохи пізнати самих себе. #dota2 #v1lat #maincast #ukraine

    YouTube
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    ❤️ AGO ❤️ #CSGO
  • На хате у Вилата

    Китай на цьому Мажорі грає паршиво. І справа навіть не у тому, що одна, а може й дві команди там слизкенькі, вони просто грають погано. Я як людина, яка дуже любить і цінує цей регіон, звичайно пригораю від клованів, які грають дивні матчі. Але я й розчаровуюсь від гри нормальних команд, яким не вдається перемагати. З року в рік на Інтах у США у Китайців були проблеми з адаптацією до часових поясів. В Європу, вони приїздили зарання і готувалися до турніру. В Америку ж зарання сильно приїхати не вдавалось, і ось те саме в Перу. Джетлаг. Проблеми. Розфокус.. Змагання у іншому часовому поясі можуть впливати на роботу мозку, особливо якщо вони відбуваються в інший час доби, а для китайців це розворот на 12 годин. Це пов'язано з нашим циркадним ритмом - внутрішнім біологічним процесом, що регулює наші фізіологічні та психологічні функції протягом 24-годинного циклу. Якщо матчі відбуваються в час, коли зазвичай спимо, то може відбутися порушення сну та бодрості в період турніру. Наприклад, якщо гравці протягом декількох днів змагаються у час, коли зазвичай сплять, то можуть виникнути проблеми зі здатністю до концентрації та уваги, що може постійно впливає на їх результати. Також зміни у часовому поясі можуть впливати на фізіологічні процеси в організмі, такі як апетит, рівень енергії та рівень гормонів. Це може впливати на спортивні досягнення, якщо спортсмени не зможуть підлаштуватися до нових умов у відповідний час. Астер поки не підлаштувалися. А пора би, тому що скоро їх чекає не плей-оф Мажора, а екскурсії по історичному центру Ліми, де купа пам'яток архітектури, по музеям та соборам, або ж на пляж Міраклес чи Коста Верда. А не на стадіон. Позбирайтесь, ульо
  • На хате у Вилата

    Існує думка, що V1lat подивився стільки доти за своє життя, що його важко чимось здивувати. Також V1lat після першої мапи Tundra vs EG:
  • На хате у Вилата

    Рваніна
  • На хате у Вилата

    Китай то мем їбаний
  • На хате у Вилата

    🔥 Маленька, але дуже важлива перемога для українського кіберспорту. Якщо раніше (до повномасштабного вторгнення) шлях для українських CS:GO-команд на BLAST Showdown пролягав через СНГ-кваліфікації, а після початку повномасштабного вторгнення ці кваліфікації взагалі зникли, то сьогодні крига скресла... Українським командам дозволили виступати на відкритих кваліфікаціях RES Eastern European Masters для Східної Європи! Ще вчора України не було у цьому списку країн на скриншоті, але хороші люди запушили BLAST — і тепер для України відкрився шлях на BLAST Showdown. Тому я закликаю всі українські колективи швидесенько реєструватися, до старту першої з двох кваліфікацій ⚠️ менше чотирьох годин. IKLA, Monte, B8 — вже заявилися. Квала №1 (23.02) — www.faceit.com/en/cham…e6630fd2 Квала №2 (24.02) — www.faceit.com/en/cham…a8b13ec8 Куди виходять переможці квал — liquipedia.net/counter…3/Spring Україна — не СНГ 🔥🔥🔥
  • На хате у Вилата

    Короткий гайд для нових турнірних організаторів 1. На турнірах по доті, ніколи не закладайте на серію бо2 дві години 2. Закладайте 2.5 години 3. Якщо є команди з SEA то 3 години
  • На хате у Вилата

    Ну шо, груповий етап, дуже багато бо2. Але ж ми народ простий, до такого пекла давно звикли Погнали. 📺Перший стрім 17:00 😈Evil Geniuses vs 🤖PSG.LGD 19:00 🐱beastcoast vs 🅰️Team Aster 21:00 🏜Tundra Esports vs 🏚EHOME 23:00 💩Entity vs 🛡Knights 📺Другий стрім 17:00 ⚔️Gaimin Gladiators vs 🦅Talon 19:00 🐴Team Liquid vs 🔥HellRaisers 21:00 🐲Team Spirit vs ⚔️Gaimin Gladiators 23:00 🤡Букмекер vs 🐴Team Liquid 📺Третій стрім 17:00 ♋️TSM vs 🐲Team Spirit 19:00 🤡Букмекер vs ❔Shopify Rebelion 21:00 🦅Talon vs 💀Execration 23:00 🔥HellRaisers vs 🤓Geek Slate 📺Четвертий стрім 17:00 💀Execration vs 🏜Tundra Esports 19:00 🤓Geek Slate vs 💩Entity 21:00 ♋️TSM vs 🤖PSG.LGD 23:00 🅰️Team Aster vs ❔Shopify Rebelion @dota2ua
    dota2mc_ua - Twitch

    [UA] EG vs PSG.LGD (0-0) BO2 | Lima Major 2023 - Group Stage

    Twitch
  • На хате у Вилата

    ¡Hola amigos! 🤠 🥳 Готові до першого в історії свята Доти у Перу? Тоді вмикаємось завтра на офіційній українськомовній трансляції Maincast та дивимось Мейджор разом! ☀️ Команди зі всього світу, сонячна Ліма і призовий фонд у $500,000! Буде гаряче! Мало не забули, свято буде не тільки на Twitch, а тепер і на YouTube! До зустрічі 😉 #Dota2 #LimaMajor
  • На хате у Вилата

    Президент США Байден у Києві.
  • На хате у Вилата

    В Ютабі чол порахував з якихось даних скільки VALVE заробляють на тому, що ми відкриваємо кейсики у КСі 💸$1,786,271.45 на день; 💸💸$54,355,263.16 на місяць; 💸💸💸$651,989,078.25 на рік. От тому вони хоча б щось на рік роблять у цьому КСі. Хоча сама екосистема функціонує без участі ВАЛВ фактично. В доті вони заробляють копійки, десь $400,000,000 доларів на рік чистими, тому й впадло робити якісь там патчі-хуятчі. Нафіга. Колись одна колишня працівниця ВАЛВ говорила, що вона приходила до керівництва з проектом, який міг заробити їм $100,000,000 + доларів, але їй сказали, що все що приносе у середньостроковій перспективі менше лярда зелених грошей - не цікаво. Не цікава дота. Ну КС трохи цікавіше
  • На хате у Вилата

    Казки на то вони й казки #ChatGPT
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    Ось список всіх переможців! Будь-ласка усі хто виграв, напишіть мені на пошту [email protected] - зі своїми данними, та підтвердженянм донату. Якщо ви виграли шось віртуальне, то скиньте Steam Trade або просто свій контакт. Якщо ви виграли щось фізичне, то свою адресу і відділення Нової Пошти. P.S. Лот 23 - Скарбничка за TI 2022 від Друга переноситься на наступний аукціон, тому що її виграв Головний Продюсер Мейкансту, Олександр Смаглюк, який також донатив на аукціон, але вирішив свій приз не отримувати а віддати його на наступний! Також всі призи які не знайдуть своїх переможців, теж будуть знову розіграні! Всім дякую! Скоро будуть звіти по закупкам, тому що майже половина з донатів уже в роботі! Ви топчики
  • На хате у Вилата

    Ну що, давайте розіграємо призи за аукціон??
  • На хате у Вилата

    Стали відомі групи на Ліма Мейждор. Але якщо чесно то пофіг хто в якій групі, тому що формат все ще всратий