В Ютабі чол порахував з якихось даних скільки VALVE заробляють на тому, що ми відкриваємо кейсики у КСі
💸$1,786,271.45 на день;
💸💸$54,355,263.16 на місяць;
💸💸💸$651,989,078.25 на рік.
От тому вони хоча б щось на рік роблять у цьому КСі. Хоча сама екосистема функціонує без участі ВАЛВ фактично.
В доті вони заробляють копійки, десь $400,000,000 доларів на рік чистими, тому й впадло робити якісь там патчі-хуятчі. Нафіга.
Колись одна колишня працівниця ВАЛВ говорила, що вона приходила до керівництва з проектом, який міг заробити їм $100,000,000 + доларів, але їй сказали, що все що приносе у середньостроковій перспективі менше лярда зелених грошей - не цікаво.
Не цікава дота. Ну КС трохи цікавіше