Підводячи підсумки.
Русня - хуйня, гниль і мразь. Народ чмо, народ непотріб.
Все на що русня здатна то нити, як їх ображають.
А ми ще блядь навіть не починали.
Як я вже колись писав, росіянчики які грають в доточку хай поки насолоджуються, бо скоро Україна переможе, і українські вболівальники зможуть їздити на турніри. І ось тоді я б на місці росіянчиків, які язички в дупцю всунулу двічі подумав би, їхать на турнір, чи нє.
Увідімся на ЛАНє 😇😇🥹