🔥 Маленька, але дуже важлива перемога для українського кіберспорту.
Якщо раніше (до повномасштабного вторгнення) шлях для українських CS:GO-команд на BLAST Showdown пролягав через СНГ-кваліфікації, а після початку повномасштабного вторгнення ці кваліфікації взагалі зникли, то сьогодні крига скресла...
Українським командам дозволили виступати на відкритих кваліфікаціях RES Eastern European Masters для Східної Європи!
Ще вчора України не було у цьому списку країн на скриншоті, але хороші люди запушили BLAST — і тепер для України відкрився шлях на BLAST Showdown.
Тому я закликаю всі українські колективи швидесенько реєструватися, до старту першої з двох кваліфікацій ⚠️ менше чотирьох годин. IKLA, Monte, B8 — вже заявилися.
Квала №1 (23.02) — www.faceit.com/en/cham…e6630fd2
Квала №2 (24.02) — www.faceit.com/en/cham…a8b13ec8
Куди виходять переможці квал — liquipedia.net/counter…3/Spring
Україна — не СНГ 🔥🔥🔥