Анонсуємо Ukrainian Players League для гравців в VALORANT!
Де українці зможуть:
- заробляти гроші в одному з двох хабів OPEN або PRO;
- отримати можливість якісних custom-каток, які є набагато кращим досвідом гри аніж стандартний unrated/competitive;
- знайомитись та бути частиною створення крутезного українського ігрового VALORANT ком'юніті.
https://youtu.be/yTfh9d0dBnY
Зіграв 30 матчів у Валорант за останній тиждень + подивився 3 дні VCT:Lock in, хотів поділитися враженнями:
1. Гра імбуха як для соло, так і для компетитива. Навіть у перших матчах бувають моменти, коли ти не відчуваєш себе фул-тотал-лохом і можеш щось зробити. Комусь не подобається графон, мені теж не особливо подобався, але за 3-4 гри звикаєш повністю і починаєш більше звертати увагу на геймплей, далі графа взагалі стала приємною, особисто для мене.
2. Одна з причин п.1 - це дуже непоганий матчмейкінг, хоча б на початку гри. Десь 80%+ матчів, яких зіграв, гра не закінчувалася стомпом, а так, середній рахунок - десь між 13-7 і 13-11, тому після кожної гри є відчуття того, що можна було виграти і хочеться зарегати ще одну, щоб вже, безпосередньо, виграти. Порівняно з досвідом в Доті (перші 200 ігор тебе трахають 500-0 смурфи, від яких ти не розумієш, як помираєш) - ставлю лойс.
3. Агенти реально відчуваються доволі унікально, сильно, але не те, щоб є якісь прям імбові - за 3 дні туріка, який зараз іде, використали 19/20 агентів, при чому більшість - багаторазово, тобто, навіть на найвищому рівні - чим хочеш, тим і граєш і все +- працює.
4. Дуже скучив за кіберспортивною екосистемою, де якість, цікавість і змагання на туріку оцінюється не за принципом "оооо, тут немає 305395139085198523589$ призового, тому половина команд буде 322шити, а друга половина грати лівою ногою".
5. Продакшен райотів - сінематики 10/10, анонси агентів 10/10, відоси про команди, про ліги і т.д. - 10/10. При цьому, я так розумію, що відсутність норм.реплеїв і той факт, що мапмейкінга/модінга немає - спагетті-код все ще дуже Райотам подобається і в плані кодінга вони сильно Вальвам програють.
Нагадаю що сьогодні вночі відбувається SuperBowl.
Найбільша подія в світі спорту та телебачення. Футбол, реклама, і взагалі все все все.
Українці можуть дивитися безкоштовно
www.nflgamepass.com/en/game…6f74937e
👀 Ти бачиш їх на кожному етері, чуєш їх голоси під час кожного хайлайту, але чи багато ти про них знаєш? Хто з них вірить у ворожок, а хто вміє танцювати, як Майкл Джексон? 👀
Ми вирішили дати нашим талантам волю розповісти про себе і поставити питання, які не ставили до цього!
Так і виникло шоу UnMuted!
Першим на відверту розмову наважився KvaN! Приємного перегляду!
➡️ https://youtu.be/ePzVgqOQTiA
➡️ https://youtu.be/ePzVgqOQTiA
➡️ https://youtu.be/ePzVgqOQTiA
#CSGO #UnMuted
🫡 Організація FNATIC сьогодні розпустила свій cклад з Dota 2 та тимчасово вийшла з дисципліни
Останній склад FNATIC з Dota 2:
🇵🇭 Gabbi
🇵🇭 Armel
🇦🇺 kpii
🇵🇭 DJ
🇵🇭 Jaunuel
#Dota2
1367 учасників аукціону!!
14779 квитків будуть брати участь у розіграші 24 призів!
Всі виписані, всім донатерами присвоєні номера квиточків. Я проведу розіграш за допомогою рандом.ком, і буду звязуватися з переможцями, якщо ви не залишили контакти або імя прізвище, то звязатися з вами буде важкувато)
Але думаю ми справимося. Сьогодні весь день буду готувати розіграш і завтра чекайте приємних повідомлень