Обложка канала

На хате у Вилата. Страница 28

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

  • На хате у Вилата

    McDonald’s приступив до другої фази відновлення роботи закладів на півдні та сході України, зокрема в Одесі та Дніпрі, — Forbes. Одеса, Дніпро, Херсон, Миколаїв. Щастя йде до вас!
  • На хате у Вилата

    150к ☠️
  • На хате у Вилата

    Ото після чьоткого прогнозу від Лебіги на першу серію, даже не знаю чи потрібна якась інша аналітика. Чисто читає мажор як відкрити книгу
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    Насправді, в чаті правильно пишуть. Претензій щодо лагаючих стрімів чи компів чи багів до оргів нема. Просто є банальна відсутність досвіду і помилки рівня «не працює кабель». Порівнювати з Шанхай Мейджором не варто. Просто перший ігровий день йшов 17.5 годин, і закінчився о 3.30 ночі за місцевим часом. Востаннє таке було в Буковелі у Віплея. Там ігрові дні закінчувалися і в 2 і в 3 і в 4 ранку. Але ж то не означає, що турнір був хріновим. Просто у оргів поки мало досвіду, тому все провалюють по таймінгах
  • На хате у Вилата

    Був неправий вибачаюсь. Шанхай Мейджор був кльовим
  • На хате у Вилата

    ​​Як описати цей мажор?
  • На хате у Вилата

    Lima Major

    YouTube
  • На хате у Вилата

    Вболівальники на трибунах на щось натякають організаторам мажору?
  • На хате у Вилата

    Lima Major

    YouTube
  • На хате у Вилата

    ⚡️ PC Game Pass вже доступний в Україні в тестовому режимі — перший місяць коштуватиме 2.99 грн, а наступні — 217.67 грн (чомусь пише таке дивне число) Як під'єднатися до інсайдерської програми, можна побачити у відео.
  • На хате у Вилата

    Неочікуване включення з Вілатом! До речі, якщо теж хочеш вбити час в тт: tiktok.com/@maincast_official Все одно поки чекаємо! 😉 #Dota2 #LimaMajor
  • На хате у Вилата

    Подивилися мажор блядь
  • На хате у Вилата

    Це буде дуже довгий ігровий день Чотири бо3 Мій прогноз - остання карта дня закінчиться в 7.30 ранку
  • На хате у Вилата

    15 хвилин а матчем щось і не пахне
  • На хате у Вилата

    Насправді думок про це настільки багато, що певно запишу подкаст, думаю завтра. Або не запишу, просто думок аж сильно багато
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    docs.google.com/documen…R8Dn/pub Студія BeyondTheSummit, яка подарувала нам найкращі свого часу турніри по доті, провела десятки тисяч годин трансляцій, турнірів, онлайнів для т2 команд, і підтримувала доту з перших її днів, сьогодні припиняє своє існування. Девід Горман, один з ко-засновників БТС описав, що на жаль те, як індустрія працює зараз унеможливлює існування компанії. І це те про що я говорив роками. Екосистема Доти така, що придбання прав, і створення якісного контенту, який створювали БТС є зараз неможливим. Правовласники в доті не захищені ніяк, і сенс купувати права на турніри по доті фактично нульовий. Після того, як самі ВАЛВ почали продавати права на трансляції букмекерам, для яких головне це просто реклама, а не сам контент, стало зрозуміло що це поворотний момент для доти. BTS перестали існувати. Це були 11 ахуєнних років. Дякую Девід і Девід. Ви молодці. Ви надихали, ви створювали, ви розвивали нашу улюблену гру, але на жаль вона про вас забула..
  • На хате у Вилата

    Востаннє основі Наві Дота не було жодного росіянина влітку 2014 року. Тоді склад Наві був таким 🇺🇦XBOCT 🇺🇦Dendi 🇺🇦Funn1k 🇩🇪Kuroky 🇪🇪Puppey І ось, нарешті, знову нормальний склад, за який можна файненько притопити
  • На хате у Вилата