Обложка канала

Я, робот и электроовцы.... Страница 27

Новости фантастической литературы, игр, кино. Обзоры, авторские статьи, арты и видеоролики.

  • Я, робот и электроовцы...

    Вдень у мене не було струму, щоб сказати вам про наш подаруночок до Саовіну. Новий сингл ZWYNTAR! https://youtu.be/1B4AxahyQJQ
    ZWYNTAR - Диявол Входить У Місто [Official Audio]

    PLEASE SHARE THE WORD ABOUT THE CURRENT RUSSIAN WAR ON UKRAINE. INNOCENT CIVILIANS DIE. WAR CRIMES AND CRIMES AGAINST HUMANITY ARE COMMITTED BY RUSSIA. WE NEED THE WORLD'S HELP TO STOP THIS. Будь ласка, допомагайте ЗСУ, теробороні, жертвуйте кошти. Разом ми непереможні. Слава Україні! Please, also follow us on our pages: YouTube: https://www.youtube.com/c/ZwyntarOfficial Facebook: https://www.facebook.com/zwyntar/ Instagram: https://www.instagram.com/zwyntar/ Official page: http://zwyntar.com/ ZWYNTAR is: Sasha Kladbische - vocals, drum ☽☿☾ Divuar - backing vocals, guitar, additional instruments ☽☿☾ Natalia Ferens - washboard, various percussion ☽☿☾ Pror - bass, acoustic guitar ☽☿☾ Eric Palmer - banjo ☽☿☾ The song is written, arranged and performed by ZWYNTAR. Recorded, mixed, mastered and co-produced by Yaroslav Stepankov and ZWYNTAR at ChessRecords.

    YouTube
  • Я, робот и электроовцы...

    Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse - Overview Trailer

    https://gematsu.com/games/fatal-frame-mask-of-the-lunar-eclipse

    YouTube
  • Я, робот и электроовцы...

    Всіх з Савином
  • Реклама

  • Я, робот и электроовцы...

    Як там Сила Доктора і чи насправді ера Чібнела погана? -- Ми застрягли в ТАРДІС №1

    Це перший випуск українського подкасту про Доктора Хто і тут ми говоримо про новий спешл -- Сила Доктора, обговорюємо всю еру Чібнела і гадаємо: "Якими вийдуть наступні спешли?" Обіцяний плейлист Evil Dan -- https://www.youtube.com/playlist?list=PLDpYt63boWpCiV2BHsCdFiU4xHwXqehu5 Таймкоди 00:00 - Інтро та вітання 00:30 - Шо ми і хто ми 00:58 - Обговорення Сили Доктора 32:02 - Окремо про Вартових Межі 36:46 - Концепт Позачасової дитини помер 41:47 - Обговорення 11-го сезону і 1-го новорічного спешлу 48:51 - Обговорення 12-го сезону 56:07 - Ми доходом до розуміння тяглості дорочіння Чібнела на русню 56:55 - Повернення до обговорення 12-го сезону 58:36 - Повертаємось до Позачасової дитини та проводимо екскурс в історію регенерацій 1:03:14 - Підсумки по 12-му сезону 1:03:29 - Обговорення 13-го сезону 1:07:05 - Дивізіон чи Агенція Небесного Втручання, Мойри чи Вартові часу, або Чібнел вигадує велосипед 1:12:45 - Говоримо і про плюси 13-го сезону і далі про сезон 1:19:22 - Говоримо про новорічний спешл перед 13-м сезоном і закоханість Яз 1:22:22 - Обговорюємо Легенду про морських дияволів (великодній спешл) 1:24:42 - Обговорюємо Переддень Далеків (новорічний спешл) 1:25:45 - Обговорення тизеру спешлів 2023-го року і будуємо теорії про одяг 14го 1:30:02 - Прощання та ендінг Наш тг канал -- https://t.me/tardisbezdorohivkaziv Підтримати нас на Buy me a cofee -- https://www.buymeacoffee.com/mzut Підтримати нас на монобанку -- https://send.monobank.ua/jar/8ie8y75ZJL

    YouTube
  • Я, робот и электроовцы...

    Трейлер 2 сезону "Link Click" (Китай). З панелі Made by Bilibili 2022-2023.
  • Я, робот и электроовцы...

    «To Be Hero X», майбутній 2D/3D китайський анімаційний серіал, створений Paper Plane, LAN Studio, PB Animation & B.Cool Studio (для Bilibili). https://youtu.be/pg063t7NgFc
    To Be Hero X - Trailer (Chinese animated series / Bilibili) 变英雄X

    First trailer / proof-of-concept of "To Be Hero X" (变英雄X) chinese animated series produced by Bilibili. Animation studios : Paper Plane, LAN Studio, PB Animation, B.Cool Studio More info : https://www.catsuka.com/news/2022-10-29/to-be-hero-x-future-serie-chinoise-2d-3d-par-les-studios-paper-plane-lan-pb-et-b-cool-pour-bilibili Video source : https://www.bilibili.com/bangumi/play/ep693311

    YouTube
  • Я, робот и электроовцы...

    Геральт з Ривії з четвертого сезону Відьмака від нетфлікс
  • Я, робот и электроовцы...

    "Gurren Lagann" отримує гру для смартфонів, випущену в Гонконзі, Тайвані та Макао (під керівництвом Studio Trigger).
  • Я, робот и электроовцы...

    "Gurren Lagann" отримує гру для смартфонів, випущену в Гонконзі, Тайвані та Макао (під керівництвом Studio Trigger).
  • Я, робот и электроовцы...

    Друзі, ви знову зробили це! Ви просто чудові. Ви зібрали 300к на ЗСУ менше ніж за місяць! Величезна вам подяка❤️❤️❤️ То що далі? Більше не донатити? Звісно донатити! По-перше, не буває забагато грошей для ЗСУ. По-друге, можливість виграти манґу чи фігурку у вас ніхто не забирає 😘 А підсумки і сам розіграш проведемо уже у цей вівторок на стрімі у нас на каналі. Крім розіграшу та інтерактиву у нас ще будуть гості: ютубери, власники комікс-крамниць, видавці та купа цікавих людей. Тож пропускати не можна! https://youtu.be/AsqY-eH3AOs
    Підводимо підсумки збору на ЗСУ та розігруємо манґу | STREAM #04

    Підводимо підсумки нашого збору на ЗСУ від аніме та манґа-спільноти. Розігруємо 200+ томів манґи українською. Також говоримо з ютуберами, видавцями, власниками комікс-крамниць та іншими цікавими людьми.

    YouTube
  • Я, робот и электроовцы...

    Тіпи і Тіпесси я вам всім пиздець як вдячний
  • Я, робот и электроовцы...

    CD Pojekt Red працює над рімейком першого «Відьмака». За словами студії, його створять наново на ігровому движку Unreal Engine 5. Працюватиме над рімейком польська студія Fool’s Theory. До розробки залучили спеціалістів, які працювали над оригінальним «Відьмаком». CD Pojekt Red залишає за собою повний творчий нагляд за проєктом. «„Відьмак“ — це початок CD Pojekt Red. Це перша гра, яку ми зробили й визначний момент для нас. Ми повернулися до неї та працюємо над її перетворенням для наступного покоління геймерів, і вона ввсе ще здається такою ж величною, якщо не грандіознішою. Співпрацювати з Fool’s Theory над проєктом так само цікаво, як і з людьми, які раніше брали участь у франшизі „Відьмак“. Вони добре знають матеріал, знають, як сильно геймери чекали на рімейк, і вміють робити неймовірні та амбітні ігри. І хоча мине деякий час, перш ніж ми розповімо більше про гру, я знаю, що очікування того варте», — розповів Адам Бадовскі, керівник студії. Гру створюватимуть для ПК та консолей нового покоління.
  • Я, робот и электроовцы...

    Трошки про серіал по Фоллауту
  • Я, робот и электроовцы...

    "...хотів би я мати дракона, щоб полетіти ним до кремліну". Як всі ми, Джордже, як всі ми.
  • Я, робот и электроовцы...

    26 жовтня 1984 року в прокат вийшла перша частина Термінатора. В ній з майбутнього в минуле потрапляє солдат Кайл Рівз, який стане батьком обраного та модель Арнольда Шварценеггера Т-800, яка в першій частині мала знищити Сару Коннор до народження обраного. Найбільш кріпове в історії Термінатора, так це те, що сюжет фільму буквально був сном Кемерона. Фільм цікавий тим, що тоді ще молодий Джеймс Кемерон намагався поєднувати нуарну стилістику фільмів Нового Голлівуду (час який вже минув) та власне знімати актуальний бля рейганівського США блокбастер. Власне перший "Термінатор" і відображав багато в чому рейганівську політику Стратегічної оборонної ініціативи, яка розроблялась на випадок ядерної війни з СРСР. Наступну частину знімуть уже 1991 року. Президентом буде Буш-старший. США матиме інші проблеми. А сиквел з уже позитивним героєм Шварца стане еталонним блокбастером усіх часів.
  • Реклама

  • Я, робот и электроовцы...

    Silent Santicado — це красива псевдомонохромна метроїдванія у розробці від невеликої команди із Техасу. В основі гри буде експлорінг містичного світу і швидкі та інтенсивні бої. А ще у гри цікавий артстайл. Я дуже люблю, коли у монохромній стилістиці виділяється якийсь один колір. Також круто, що колірну гаму можна буде кастомізувати під себе. До слова, художник і аніматор причепний також до таких ігор, як Gato Roboto, Exit the Gungeon, та TMNT: Shredder’s Revenge. Недавно завершилась кікстартер кампанія гри, і вона була успішна (буквально $300 не вистачило щоб розробники додали мінігру з риболовлею). Тому подивимось, бо виглядає цікаво. Посилання: Website Twitter Kickstarter #шо_там_по_інді
  • Я, робот и электроовцы...

    Перший кадр з серіалу Фолаут
  • Я, робот и электроовцы...

    Минулого тижня відбувся реліз FAITH: The Unholy Trinity, стильного піксельного інді горору. Якби не один підписник (так, Томас Говард, я дивлюсь на тебе), я мабуть і не помітив би цю гру. Але коли я глянув трейлер, то зрозумів, що це треба брати! В центрі сюжету молодий священник, який стикається із паранормальним і тепер за допомогою хреста та віри повинен протистояти демонам, культистам та власним слабкостям. Кріповий саунд дизайн, ротоскопна анімація, сеттінґ 80-х та релігійна пропаганда. Тут у нас повний набір, який особисто мене не залишив байдужим. +1 до беклогу! Трейлер прикріпляю не в пост, а лінком та в коментарі, бо мені здається що його вміст може викликати тривожність у деяких людей. https://youtu.be/bj7zalkzfSI #шо_там_по_інді