Обложка канала

Я, робот и электроовцы...

Новости фантастической литературы, игр, кино. Обзоры, авторские статьи, арты и видеоролики.

Я, робот и электроовцы...

4 года назад
Открыть в
CD Pojekt Red працює над рімейком першого «Відьмака». За словами студії, його створять наново на ігровому движку Unreal Engine 5. Працюватиме над рімейком польська студія Fool’s Theory. До розробки залучили спеціалістів, які працювали над оригінальним «Відьмаком». CD Pojekt Red залишає за собою повний творчий нагляд за проєктом. «„Відьмак“ — це початок CD Pojekt Red. Це перша гра, яку ми зробили й визначний момент для нас. Ми повернулися до неї та працюємо над її перетворенням для наступного покоління геймерів, і вона ввсе ще здається такою ж величною, якщо не грандіознішою. Співпрацювати з Fool’s Theory над проєктом так само цікаво, як і з людьми, які раніше брали участь у франшизі „Відьмак“. Вони добре знають матеріал, знають, як сильно геймери чекали на рімейк, і вміють робити неймовірні та амбітні ігри. І хоча мине деякий час, перш ніж ми розповімо більше про гру, я знаю, що очікування того варте», — розповів Адам Бадовскі, керівник студії. Гру створюватимуть для ПК та консолей нового покоління.