Друзі, ви знову зробили це! Ви просто чудові. Ви зібрали 300к на ЗСУ менше ніж за місяць! Величезна вам подяка❤️❤️❤️
То що далі? Більше не донатити?
Звісно донатити! По-перше, не буває забагато грошей для ЗСУ. По-друге, можливість виграти манґу чи фігурку у вас ніхто не забирає 😘
А підсумки і сам розіграш проведемо уже у цей вівторок на стрімі у нас на каналі. Крім розіграшу та інтерактиву у нас ще будуть гості: ютубери, власники комікс-крамниць, видавці та купа цікавих людей. Тож пропускати не можна!
https://youtu.be/AsqY-eH3AOs