Найкращий мажор + найкращий патч + найкращий фінал.
Одне рятувало – найкраща україномовна трансляція і наші найкращі глядачі.
Дайте фідбеку – що сподобалося, що ні, як коментуання, з ким в парі подобалася праця, з ким не дуже, чого було занадто а чого не вистачало?
Боксі поїхав додому по стану здоров‘я, Liquid будуть догравати Мажор з аналітиком на поз4.
Насправді, головне у цій ситуації – щоб з Боксі все було ок, бо навіть з температурами 40 і дуже поганим станом гравців лікували на місці.
Мем дня, ФКС росії бере картинки для постів у Меінкаста
Розумієте? У Федерації кіберспорта навіть власного дізайнера немає, щоб зробити пікчу...
@dota2ua
Продовжуємо нашу активну підтримку «Азову»!
Дякуємо хлопцям за сувеніри, які від нині будуть прикрашати нашу студію, і нагадувати і нам і глядачам про подвиги українських захисників та захисниць.
А також готуємо круто колаборацію, і продовжуємо співпрацю!
Підтримати Азов ви завжди можете ось тут
https://www.azov-one.com/donate