Насправді, в чаті правильно пишуть.
Претензій щодо лагаючих стрімів чи компів чи багів до оргів нема.
Просто є банальна відсутність досвіду і помилки рівня «не працює кабель».
Порівнювати з Шанхай Мейджором не варто. Просто перший ігровий день йшов 17.5 годин, і закінчився о 3.30 ночі за місцевим часом.
Востаннє таке було в Буковелі у Віплея. Там ігрові дні закінчувалися і в 2 і в 3 і в 4 ранку. Але ж то не означає, що турнір був хріновим. Просто у оргів поки мало досвіду, тому все провалюють по таймінгах