Обложка канала

На хате у Вилата. Страница 19

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

  • На хате у Вилата

    Про наказ Міністерства Спорту писать не буду, бо для мене це не новина:) Я про це дуже багато писав у свому каналі про спорт. Скажу так, проблема з виїздом кібкрспортсменів не найстрашніше з того, що несе в собі цей закон. Якщо Монте чи В8 будуть грати на турнірі де грає Форз, то найстрашніше шо може статися то у федерації заберуть статус національної, якого вона і так не має. Тому цей закон не про кіберспорт, і дууууже по дотичній його зачіпає, тому що у кіберспорті нема змагань на які може повпливати федерація, будь яка. Тому не треба бити тривоги:) Це більше про інші види спорту, ті де дійсно є національні збірні. І так, цей наказ це вистріл собі в ногу і повний треш. Але він не про кіберспорт. І навряд чи якось завадить грати на Мажорах чи DPC, бо це не регульовані федераціями турніри. Можуть бути питання з виїздом, але нічого критичного для кіберспорту не сталось. А от для спорту звичайного це повна пізда
  • На хате у Вилата

    lmbt: "Nothing could affect us because we knew who's standing there in the front lines. We're doing this for them"

    Monte's coach had some words to share after his team qualified for the Paris Major.

    HLTV.org
  • На хате у Вилата

    Добре як
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    ༼ つ◕_◕ ༽つ MONTE, TAKE OUR ENERGY ༼ つ◕_◕ ༽つ 📺 TWITCH 📺 YouTube #CSGO #RMR
  • На хате у Вилата

    Це Сірожа Старікс, він з Києва, грав у Наві в золоті часи початку десятих Зараз Сірожа живе в Москві, на своїх стрімах не говорить про палітіку, і тренує російську команду Аврора на РМРі Зайдіть на стрім, підтримайте Сірожу, бо йому важко нині, його команда грає за виживання на турнірі https://www.twitch.tv/csgomc_ua
  • На хате у Вилата

    Ну я не зовсім розумію здивування 🤦‍♂️ поки ми тут наша країна у вогні.
  • На хате у Вилата

    Той момент коли здавалось що більшої бази навалити Монте вже не зможуть, вони змогли Вони відмовилися потискати руки, або відбивати кулачки гравцям і тренеру команди Форзе, яка належить Лукойлу. Тій компанії яка напряму спонсорую війну росіян
  • На хате у Вилата

    Тривога по всій країні Переходимо на резервних коментаторів
  • На хате у Вилата

    З якоїсь абсолютно нікому невідомої причини у Пуре, керрі команди Бетпук виникли проблеми з візою в Німеччину. Ваще не ясно чому кляті гейропейці не пускають людину в Берлін на Мажор Дуже шкода гравця
  • На хате у Вилата

    Назбирав канеш майже на 200 кілограм добра. Поїхало куди треба, дякую Епіцентру який зробив знижку, коли взнали що то для військових
  • На хате у Вилата

    ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️В Україні заборонять Dota 2, адже через криворуких тіммейтів Зеленський так і не зміг апнути 7к ммр «Я не розумію шо не так? Хіба хускар не імба для фарму?», - з вечірнього звернення президента. Smak
  • На хате у Вилата

    🌍 Eurovisioni! Піолі проти Спалетті, Леао проти Квари! Мілан проти Наполі! Сьогодні о 22.00 на Мегого коментую перший матч чвертьфінальної серії Ліги Чемпіонів між двома італійськими клубами. На Сан Сіро, Мілан приймає Наполі. 10 днів тому команди грали у Неаполі, і господарі розгромно поступилися 0:4, і той матч однозначно ми сьогодні будемо згадувати часто. Але не через його результат. Мілан закрив Наполі, повноцінно перекривши дихання Лоботці у центрі поля, і Наполі, без Осімхена відповіді на це не знайшов. Сьогодні нігерійця знову не буде, до того ж пошкодження у Сімеоне, і Спалетті приймає дуже цікаве рішення, і випускає в старті на позиції центрфорварда македонця Ельмаса. Який зіграє на цій позиції перший раз в житті! Варіантів не дуже багато. Хвіча в центрі у другому таймі матчу проти Лечче зіграв погано, Распадорі не вражає у клубі цього року, хоча восени грав досить непогано. Склад Мілану - без несподіванок. Бенасер знову виходить гризти Лоботку, Крунич і Тоналі в опорній зоні. На Сан Сіро солд-аут. Весь італійський футбол несеться! Calcio is back! Таке пропускати не варто! 🕔 22:00 🏟 Сан Сіро, Мілан 🌍 1/4 Ліги Чемпіонів, 1 матч 🟥 Мілан - 🔵 Наполі 📺 Мегого Футбол 2
  • На хате у Вилата

    Польська команда їде на Мажор!!! Давно такого не було! Браво 🇵🇱9ine!
  • На хате у Вилата

    Купив сьогодні генераторів, і іншого важливого добра, і відправлю завтра нашим хлопцям. І ви так само зробіть. Задонатьте комусь кому довіряєте, підтримайте когось. Лише так ми всі наблизимо кінець цієї хуйні під назвою російська федерація Гній їбаний
  • На хате у Вилата

    Прошу максимально поширити цей твіт, та особливо чутливих прошу — навіть з блюром не дивіться. Це повинні побачити іноземці.
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    Мені подобається як воно горить, люди суєтяться, бігають туди сюди, пожаркі їздять 😂😂😂
  • На хате у Вилата

    Ефект Монте неймовірний, до них лише Наві збирали стільки глядачів на українських трансляціях, а тепер у Наві є конкуренти в цьому плані)
  • На хате у Вилата

    Коли Ламич встає зі стільця — суперник вже програв. 😈 #CSGO #RMR