Це Сірожа Старікс, він з Києва, грав у Наві в золоті часи початку десятих
Зараз Сірожа живе в Москві, на своїх стрімах не говорить про палітіку, і тренує російську команду Аврора на РМРі
Зайдіть на стрім, підтримайте Сірожу, бо йому важко нині, його команда грає за виживання на турнірі
https://www.twitch.tv/csgomc_ua