Доброго ранку!
Яка ж розкішна погода на вулиці, і який же класний день попереду! Друга частина RMR, продовження Дрімліги, русня - це йобаний гній, матчі другого дивізіону DPC, максимально багато контенту!
Тому заряджайтесь свіжим повітрям, прогуляйтесь, і готуємось дивитися все це добро!
https://youtu.be/ZNx7U6lR8hs
Це дуже крутий контент. Я серйозно
Це певно найпіздатіший командний Влог який я бачив в житті.
Я не знаю чому у мене таке враження, але гляньте самі
І до речі, любі друзі, так як сьогодні стартує Дрімліга, і там грають 4 матчі паралельно, а другий дивізіон DPC нікуди не дівається, то у нас виникли трохи логістичні проблеми. Нам щоб все показати не вистачає каналів на твічі))
Тому поки триває Дрімліга, матчі DPC дивізіону Western Europe будуть тимчасово транслювати на моєму особистому твіч каналі
twitch.tv/v1latko
Коментувати буду не я, але час від часу буду заглядати на матчі
Сьогодні 3 поєдинки
16.00 Secret vs Into the Breach
19,00 Alliance vs PuckChamp
22,00 Ancient vs Old G
Всі трансляції Дрімліги будуть ось тут
twitch.tv/dota2mc_uatwitch.tv/dota2mc_ua2twitch.tv/dota2mc_ua3twitch.tv/dota2mc_ua4
Na'Vi пройшли на останній мейджор в CS:GO, на честь цього розігрую наліпку з Атланти для моїх читачів!
Збираємо 500 підписок на каналі і я рандомно висилають комусь з підписників ^_^
👋 Під кінець тижня ми підготували чудові новини для поціновувачів DOTA 2!
По-перше, вже завтра на екрани повертається легендарна DreamLeagueSeason 19 — турнір за участю найсильніших колективів з усіх куточків світу! 👀
По-друге, ти зможеш подивитися її разом з нами на каналах ❤️ Maincast!
До зустрічі в етері! 😇
#Dota2 #DreamLeague