Про наказ Міністерства Спорту писать не буду, бо для мене це не новина:)
Я про це дуже багато писав у свому каналі про спорт.
Скажу так, проблема з виїздом кібкрспортсменів не найстрашніше з того, що несе в собі цей закон. Якщо Монте чи В8 будуть грати на турнірі де грає Форз, то найстрашніше шо може статися то у федерації заберуть статус національної, якого вона і так не має. Тому цей закон не про кіберспорт, і дууууже по дотичній його зачіпає, тому що у кіберспорті нема змагань на які може повпливати федерація, будь яка.
Тому не треба бити тривоги:) Це більше про інші види спорту, ті де дійсно є національні збірні.
І так, цей наказ це вистріл собі в ногу і повний треш.
Але він не про кіберспорт. І навряд чи якось завадить грати на Мажорах чи DPC, бо це не регульовані федераціями турніри. Можуть бути питання з виїздом, але нічого критичного для кіберспорту не сталось.
А от для спорту звичайного це повна пізда