Обложка канала

Digitalizator | Эд Кузьмин

2170 @edkuzmin

Меня зовут Эд Кузьмин. Делаю онлайн-бизнесы эффективными и прибыльными. Что на канале: заметки об интернет-маркетинговых инструментах, каналах рекламы и стратегиях.

  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Спілкувався щойно зі знайомим. Порефлексували. Як п*дари свинособачі внесли свій вклад в наші життя. Давно не писав сюди. Напевне тому що, як і всі, робив що мав. І продовжую. Як і кожен з нас. Для перемоги. Знаю одне - Перемога за нами! Слава нашим Захисникам! Слава Україні! Геть з цього каналу, п*дари російські.
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Ось і настав день МЕГАЗБОРУ! Як ви і здогадувалися — ми з паном Сергієм Притулою будемо збирати на Байрактар. Та одного нам виявилося замало, тому ми вирішили зібрати одразу на три 👹👹👹 Необхідна сума — 500 мільйонів гривень (15 мільйонів $), термін - один тиждень. Я, звісно, ці кошти самотужки не зберу, але певну суму точно допоможу зібрати, однак яка це буде сума — залежатиме саме від вас) Буде як моя класична банка, так і всі інші зручні рахунки фонду Притули. Кожного дня ми будемо вести підрахунок коштів, які ми зберемо спільними зусиллями. Це - історична подія. Українці зможуть зібрати на пряму, невідворотну і жорстоку смерть русні. Такого сучасна історія ще не зазнавала. Банка: https://send.monobank.ua/jar/9Eh2uiKTUH Номер картки банки: 5375411202156456 Реквізити фонду Притули: посилання Прошу максимальний репост у інстанрам та ретвіт у твітері Репост у фейсбуці
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    31. Дякую. Тільки вперед. Намагатися та створювати. Привітання приймаю у вигляді щирих слів та донатів Українській армії в офіційних каналах. ———————————— 31. I am grateful for all. Keep moving forward. TRY and CREATE. I accept congratulations in the form of sincere words and donations to the Ukrainian army in official channels.
  • Реклама

  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Консультації для бізнесу! Останнім часом все більше підприємців пишуть, що прискорюють перехід в онлайн Ті, хто вагався під час пандемії, зараз вже 100% зрозуміли, що треба діджиталізувати свої бізнеси і швидше реформувати маркетинг та продукт Бо люди масово перейшли в онлайн і ця тенденція не зупиниться… Тому, оскільки я останні 11 років заробляю значну частину свого доходу саме на діджитал-маркетингу, створенні стратегій та відділів маркетингу для бізнесів та маю власну навчальну 3-х місячну програму для підприємців ВИРІШИВ запустити новий тимчасовий формат онлайн-консультацій Ви можете обрати одну чи декілька тем із нижчеприведених і придбати консультацію суто по цій темі чи темам 👇🏼 1. Старт підбору фахівців. Які вони бувають. Коридори зарплат та формати співпраці. Спеціалізації та основи інтернет-маркетингових каналів просування 2. Процес відбору, співбесід та адаптацій інтернет-маркетологів різного рівня досвіду 3. Організаційна структура маркетинг команди, розподіл функцій між штатними фахівцями та аутсорсерами та посадові інструкції для штатних фахівців 4. Побудова процесів для штатних фахівців та аутсорсерів. Звітність, аналітика та контроль результатів. 5. Digital-стратегія на рівні власника бізнесу. Покроковий план створення стратегії разом із інтернет-маркетологом. Аналіз ЦА 6. Формування власного ПОЗИЦІОНУВАННЯ серед конкурентів. Робота з Унікальним Торговою пропозицією та рекламними меседжами 7. Створення точок контакту вашого бренду з клієнтом, аналіз сайту/лендінгу та/або покроковий план створення сайту з нуля 8. Digital-ТУНЕЛІ продажів. Які бувають схеми залучення “холодної” аудиторії. Покрокові плани реалізації цих тунелів і схем 9. Контент-маркетинг як частина digital просування. Створення контент плану. Формати контенту під різні соціальні мережі. 10. Бюджетування та планування якісних та кількісних показників в маркетинг команді. Створення формату проведення стратегічних сесій Буду радий допомогти вам🤝 Відбудовуймо економіку разом🇺🇦 Писати @try_create
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Останні місяці були важкими для бізнесів майже усіх моїх знайомих і мого Але як говориться, в такі кризові часи відкриваються нові можливості І я тепер чітко це усвідомлюю, тому що.. По-перше.. Усі 11 років які я займався діджитал-маркетингом, створенням стратегій і запуском онлайн-продуктів — це тепер для мене як перший етап і можливість перейти на новий рівень Моя консалтингова діяльність у напрямку маркетингу буде поступово видозмінюватись та реформатуватись Всього сказати не можу, але дещо скажу А саме, якщо ви власник бізнесу (онлайн-продукт чи сервіс, екомерс, медіа) і ви хотіли б посилитися за допомогою партнерства або смарт-інвестиції — можете написати мені про ваш бізнес і можливо ми з вами продовжимо створювати і маштабувати ваш бренд на партнерських умовах Щодо партнерства писати сюди @try_create
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Together we are stronger. UNITED24 — online platform to raise funds in support of Ukraine Share this post to your English-speaking friends, pls https://youtu.be/EyTnIOqdjOI
    Together we are stronger. UNITED24 — online platform to raise funds in support of Ukraine

    United24 global initiative from the President of Ukraine Its first component is an online platform to raise funds in support of Ukraine. You can make a donation in one click from any country in the world. Join United24! Tell your friends about the initiative. Together we are stronger! Together we will win! https://u24.gov.ua/ #united24 #thepoweroffreedom

    YouTube
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Давно сюди нічого не писав, та якщо чесно й нагоди великої не було 80% енергії йде самі знаєте на що.. Проте, хочу повідомити новину про свою авторську навчальну програму «Системна маркетинг команда». Я її разом із командою зараз оновлюємо і вона буде проводитись українською і доповниться новими форматами участі. Та про них згодом Ну а в Digitalizator (це навчальна онлайн-платформа) — як завше чекаємо та шукаємо експертів, котрі хочуть створити з нами свій відеокурс українською чи англійською Glory to Ukraine! Слава нашим героям! Вже скоро переможемо! Головне, щоб кожен на своєму місці робив те, що він/вона вміє краще за все. 💛💙
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Що насправді європейці знають про Україну? Повне відео на каналі https://youtu.be/n3Uje7ZwH90
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Поранена Ти бачила багато гарного і злого Від сліз твоїх солоне Чорне море І стине кров мов крига, наступають Стріляють, душать, кривдять і ломають Ти вільна непокорна, наша мамо! Навчила нас ти шлях свій обирати Поранена, збентежена і сильна Сини твої навіки, Україна Ти наше небо, наше сонце, ти повір Відчуєш шану ти до себе звідусіль Ти віддала себе на 100 відсотків без жалю Щоб на планеті місця не було «царю»! Наш вічний код — то воля і свобода! Наш шлях - вперед, за нами - Перемога! Її ми пронесем по всьому світу І це вже знають — Українські діти! Ти мудра і смілива, наша мамо! Навчила нас ти шлях свій обирати Поранена, збентежена і сильна Сини твої ГЕРОЇ, Україна! Ед Кузьмін
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Трішки про хороше! Ми в Digitalizator зробили англійську версію сайту та починаємо шукати англомовних експертів, котрі так як і наші українські записуватимуть курси у нашому форматі (мікрольорнінг — кожен урок не більше ніж 10 хв) Тим часом, наша IT команда зробила доробку, завдяки якій з росії неможливо буде зареєструватись на Digitalizator Також, ми продовжуємо отримувати і монтувати короткі ролики від медиків та психологів та викладати на нашому тг-каналі та в інстаграмі Намагамойся та створюймо! Разом зможемо! Слава Україні🙏🏼💛🇺🇦
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Инициатива от DIGITALIZATOR🇺🇦 Для моих подписчиков! С сегодняшнего дня и до конца марта 2022 года, для всех, кто оплатит любой видеокурс или купит годовую подписку Digitalizator.club и скинет подтверждение мне в лс @try_create — 70% от суммы этих оплат я лично переведу на нужды ЗСУ🇺🇦 Либо любой другой официальный фонд Украины (каждому кто, оплатил пришлем отчет) Понимаю, что сейчас прохождение новых видеокурсов и освоение новых навыков (digital, smm, финансы, фотография, видеопродюсирование, реклама и тд) может показаться неактуальным занятием… НО! Каждый фрилансер, предприниматель, айтишник, маркетолог, который продолжает развиваться — одновременно развивает и поддерживает экономику. Также, это просто еще одна маленькая помощь нашей стране, которую я могу себе позволить. Я вижу как все вокруг помогают, поддерживают, горд до слез за Украину и за наших людей! Сам участвую по возможности во всех инициативах своих коллег из Digital бизнеса и не только. DIGITALIZATOR - это один из моих любимых и родных проектов, меседж которого «Пробуй и создавай» — сегодня также актуален. Но помощи много не бывает в текущих реалиях! Кто как может. На своем фронте, в какой стране бы не находился! Если ты за правду, должен помогать, даже если молитвами… Поэтому — кто хочет совместить помощь нашей стране с пользой для себя — делайте. Тем более, что при покупке любого видеокурса на Digitalizator — он у вас останется навсегда. А при покупке годовой подписки - все видеокурсы будут доступны 1 год. Все, кто готов — напишите обязательно в лс, чтобы мы отмечали себе в базе, что вы именно по этой инициативе! Digitalizator.club И просьба, если вам эта идея не близка по какой-то из причин — пожалуйста просто пожертвуйте в любой официальный фонд, если есть возможность. И главное — все буде Україна! Ми переможемо, бо за нами ПРАВДА! Слава Україні!💛💙🇺🇦🦾
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Не знаю хто автор, але це дуже вірно. Автор невідомий. Війна - це дорого. Страждає не лише економіка Мордору, але і наша також. Може на перший погляд це звучить незвично і навіть дико, але: 1. ПЕРЕСТАНЬТЕ волонтерити, жертвуючи робочим часом: якщо у вас зараз є робоче місце, і там є робота -- то це і є ваш основний рубіж оборони Батьківщини! 2. Поважайте, ба навіть боготворіть, підприємців та бізнес, який пробує стабільно працювати в цих умовах: вони зараз хребет економіки! 3. Подолайте у собі почуття провини вижившого (це оте "чому я в теплі, якщо інші на передовій"): не можуть всі люди, особливо чоловіки, піти на фронт. Якщо так станеться, то вже за 48 годин армія почне здаватися ворогу через голод! Кожен має своє місце у цій війні і кожен має вести оборону на своєму рубежі! 4. Продовжуйте обертати гроші: заплатіть рахунки, заплатіть податки, замовте випічку у вашої знайомої, як ви це робили до війни, зробіть манікюр, стрижку у барбершопі, купуйте продукти у тому ж магазинчику, як і раніше, заплатіть за квартиру, оплатіть заняття з терапевтом, з тренером йоги і так далі. Старайтеся тримати оборот коштів максимально можливим і це буде ваш вклад у боротьбу! І це нормально! 5. Підприємці, при найменшій можливості, тримайте бізнес відкритим! Особливо на Заході України, де загрози війни мінімальні. Це дуже критично зараз. 6. Тим, хто виїхав за кордон: шукайте роботу і негайно приступайте до неї. Ваші пожертви на армію і перекази в Україну, навіть мінімальні, будуть дуже цінними для нас! 7. Окремо звертаюся до ІТ-шників: зараз ви чи не єдиний працюючий канал валюти в Україну. Та й вцілілий сектор економіки у цілому. Тому вже сам факт, що ви працюєте -- це сильний вклад у перемогу! Маєте можливість евакуюватися за кордон -- окей, зробіть це. Але не припиняйте роботу на наші українські компанії і не припиняйте сплачувати податки в Україні! 8. Всіх, хто каже, що як то так можна працювати/торгувати/робити манікюр/ходити в спортзал/пекти торт/навчатися, коли в країні війна -- посилайте услід за рускім карабльом. Кожен раз, коли вам стане боляче і нахлине почуття провини "чому я не там", повторюйте: "Я працюю! Це моя боротьба! Це мій рубіж оборони моєї Батьківщини! Я не здам його і здамся сам(-а), бо моя Україна -- понад усе!"
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    В последнее время вижу кипишь у россиян, связанный с блокировкой счетов, рубль на историческом минимуме, все мировые бренды вышли с рынка, криптокошельки заморожены, перелеты стали невозможны, продукты в разы дороже, новые законы предусматривающие срок до 20 лет за пост в соц сетях, а и соц сети остались только вк и одноклассники Россияне, Призываю вас — НЕ ВЕРЬТЕ! Это просто финансово-экономическая спецоперация ! Ваш президент хочет вас спасти и освободить! Цивилизованный вольный демократический мир, технологии, гуманность и развитие — это враги россии. У вас есть друг - Ким Чен Ын Посмотрите на северную Корею, все же хорошо. А у вас будет еще лучше! И главное не забывайте, кто вас «поднял» с колен — владимир путин. Выходите на площади и «поблагодарите» его! Так сказать сделайте «политическую спецоперацию», которую сделала Украина с януковичем а свое время. СЛАВА УКРАЇНІ! 🙏🏼🇺🇦💛
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Просто оставлю это здесь.
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    DIGITAL📱ARMY [UA]

    Спільнота українських digital-спеціалістів по боротьбі з пропагандою

    Telegram
  • Реклама

  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Также мы своими силами сейчас тоже хотим сделать чат в котором будем запускать таргет по рф и рб 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 Digital спецы собираемся! Маркетологи, дизайнеры, таргетологи, сммщики, ютубологи, тиктокеры, инстаграм-маркетологи Будем вкладывать свою лепту в борьбу с Рос прогандой! Перешлите всем нашим этот чат (только адекватным, в ком вы точно уверены) https://t.me/+P7WB_XXXzU01ZjJi
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    И перешлите максимальному количеству своих знакомых это сообщение выше!
  • Digitalizator | Эд Кузьмин

    Важно! Все, кто в теме digital, IT, маркетинга — Украине нужна сейчас наша помощь в борьбе с Российской и Белорусской пропагандой Я знаю, что у меня вас много. Не стойте в стороне! Вот канал на котором появляются задания от Министерства Цифровой Трансформации - Михаила Федорова Неважно какой у вас уровень и опыт — там есть разные задания, вплоть до создания жалоб на каналы Погнали🦾💙💛 https://t.me/itarmyofukraine2022 #разомпереможемо