Меня зовут Эд Кузьмин. Делаю онлайн-бизнесы эффективными и прибыльными.
Что на канале: заметки об интернет-маркетинговых инструментах, каналах рекламы и стратегиях.
Спілкувався щойно зі знайомим. Порефлексували. Як п*дари свинособачі внесли свій вклад в наші життя.
Давно не писав сюди. Напевне тому що, як і всі, робив що мав. І продовжую. Як і кожен з нас. Для перемоги.
Знаю одне - Перемога за нами!
Слава нашим Захисникам! Слава Україні!
Геть з цього каналу, п*дари російські.