Меня зовут Эд Кузьмин. Делаю онлайн-бизнесы эффективными и прибыльными.
Что на канале: заметки об интернет-маркетинговых инструментах, каналах рекламы и стратегиях.
Давно сюди нічого не писав, та якщо чесно й нагоди великої не було
80% енергії йде самі знаєте на що..
Проте, хочу повідомити новину про свою авторську навчальну програму «Системна маркетинг команда».
Я її разом із командою зараз оновлюємо і вона буде проводитись українською і доповниться новими форматами участі. Та про них згодом
Ну а в Digitalizator (це навчальна онлайн-платформа) — як завше чекаємо та шукаємо експертів, котрі хочуть створити з нами свій відеокурс українською чи англійською
Glory to Ukraine!
Слава нашим героям!
Вже скоро переможемо!
Головне, щоб кожен на своєму місці робив те, що він/вона вміє краще за все.
💛💙