Обложка канала

ZTM

1058 @ZTMChik

🎦Кино и мемцы🍿

  • ZTM

    Вгадаєте, чиї мемуари? (я вас таки заманю на кіно-квіз)
  • ZTM

    Хто ще не дивився "Спадщину" – не видумуйте і подивіться. #iseeUAflag
  • ZTM

    Хтось сміявся, хтось плакав, більшість крінжевали.
  • Реклама

  • ZTM

    Гілля калин похилилося.
  • ZTM

    Добрий ранок! 4 серпня 2023, і це п'ятниця!
  • ZTM

    Топ 10: версія редакції “Рубрика Кубрика” Список вийшов приблизно одного періоду – який сформував мої смаки, та і мене самого. 10. Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра (2002) Цей французький фільм Алена Шаба, як і його “Мільйон років до нашої ери” вбирає в себе весь пласт комедій абсурду і пародій, які виховали моє почуття гумору (як і перші чотири “Дуже страшних кін”). 9. Одного разу (2007) Еталон мелодрами для мене (трилогія “Перед” одразу після). Неймовірна інді-стрічка Джона Карні, і я раджу подивитись всі його чарівні фільми про музику, любов і любов до музики. 8. Скотт Пілігрім проти всіх (2010) А тут і комедія, і мелодрама і все на світі. Фільм Едгара Райта, який випередив свій час. Бо пост-модернізм зараз в тренді як ніколи – “Все, всюди і водночас” тому доказ. А шалений темп і об’єм інформації на секунду – той самий “Рік і Морті”. 7. Престиж (2006) Єдиний фільм Крістофера Нолана, який як на мене не втрачає від другого перегляду, а тільки закріплює свої переваги. І де актори не є фішками в руках режисера, а видають справжню хімію. Гіт Леджер вийняток (ну тепер і “Оппі”). 6. Відступники (2006) Сучасна гангстерська класика Мартіна Скорсезе з шикарнючим ансамблем. Шалений атракціон до якого хочеться вертатись знову і знову. Два місяці тому дивився в кіно, і це був невимовний кайф. 5. Пила (2004) Найкращий плот твіст в історії кіно, який ніколи не буде перевершено (в літературі це зробила Агата Крісті в “негритятах”). Та і весь концепт геніальний, цей фільм змінив моє сприйняття кіно назавжди. 4. Назад в майбутнє (1985) Культова стрічка Роберта Земекіса йде в купі з сиквелом, бо вони є шедеврально нерозривні одне від одного. Улюблений фільм дитинства, де нескінченність переглядів – не межа. 3. Вічне сяйво чистого розуму (2004) Я палкий фанат всього, що виходить з голови меланхолійно-депресивного Чарлі Кауфмана, але саме ця картина Мішеля Гондрі є атлантом, на якому тримається моє світосприйняття. І, звісно, кумир Джим Керрі, чесний і сумний. 2. Зіткнення (2004) Єдиний фільм з ~2500, що я бачив, який щоразу може змусити мене заплакати. Цей фільм навчив мене справедливості і як важливо завжди лишатись людиною. Якби я знімав кіно, я би зняв “Зіткнення”. 1. Бійцівський клуб (1999) Думаю, уже всі знають, що я амбасадор Нортона в Україні, тому тут без плот твіста. Фільм, який з кожним переглядом може не лише подарувати інші фарби, а і абсолютно нову картину. Що це, психологічний трилер, чорна комедія, баді муві – залежить від вас. Ідеальне кіно у всіх його компонентах. Пишіть ваш Топ 1 (3,5,10) в коментах. #кінотоп
  • ZTM

    Лишилось поголити голову – і буде готовий заклятий ворог Супермена.
  • ZTM

    #мілічетвер
  • ZTM

    Дивлюсь в книгу, бачу Фігу. Нішевий мем, згоден, але це нішевий канал.
  • ZTM

    Насправді, люблю їх всіх (крім однієї).
  • ZTM

    "Вартові Галактики 3": Бог, Оппі, Ганн любить трійцю (реж. Джеймс Ганн) Після сумнівних сиквелів Стренджа та Тора, я вже думав повісити свої марвелівські очі на цвях. Але разюче схвальні відгуки друзів змінили думку. І правильно зробили. Як перша частина 9 років тому була свіжим ковтком повітря для MCU за рахунок гумору і зухвалості (прото-“Хлопаки”), так і третя тепер зробила їй штучне дихання. Жарти знов на високому рівні, і вони органічно розмазані по всім 150 хвилинам фільму, тривалість яких не відчувається зовсім. Епізоди Нейтана Філліона і Сталлоне це вже плюс бал, хоча вони, звісно, заслуговують, на більший екранний час. Субʼєктивний же «плюс бал» відходить саундтреку. Наскільки я не люблю веселу музику перших двох частин (70-ті і 80-ті), настільки я обожнюю більш серйозні 90-ті. В кінці Ракета навіть відкриває вікно у сакральні для мене 00-ві. І я абсолютно не проти, що робить це королева Флоренс. Через це 4-та частина тепер стає ледь не найочікуванішим сиквелом. І взагалі з'являється сенс до жити до років 40, коли музика моєї юності вже буде юзатись в кіно, як класичні хіти. Пісні, та їх влучне використання (needle drop), як і в фільмах Едгара Райта, – це серце "Вартових". Але тут це призвело до найкращої відкриваючої сцени у всесвіті Марвел. Але підібрати плейлист і я можу, а от більш важливі речі тут теж подекуди навіть вище рівня супергероїки загалом (так, я щойно розділив супергеройське кіно і кіно). В якому ще фільмі по коміксам ви востаннє бачили розкриття таких тем, як інклюзивність, імміграція, експерименти над тваринами, експлуатація дитячої робочої сили, etc. Так, деякі з них розкриті поверхнево, але цей жанр взагалі звик обирати повний ескапізм і не помічати проблем реального світу. Взагалі кількість тваринок у фільмі змусить розчулено обійматись Доктора Дулітла і Ейса Вентуру. На них і завʼязана одна з біблійних відсилок на Ковчег Ноя. Взагалі всі референси, що я помітив, дуже органічні, – чим лише підвищують цінність стрічки у художньому плані. Але чомусь не було котиків. Зате собака називає росіян мудаками. Знову використовується безпрограшний прийом зі зменшенням героя у милого букусіка, що вже робили з Грутом і малюком Йодою. Але це працює, і доцільно в рамках сюжету, тому можна спокійно плакати. Окремо я хотів би виділити антагоніста. Нарешті він викликає заслужену антипатію, а не позіхаючу апатію. Навіть Крістіан Бейл і Тайка Вайтіті зробили злодія карикатурним. Виявляється не треба мати гучного імені, а лише обґрунтовану мотивацію. Тому Вартові для мене захистили Галактику на 9 єнотиків з 10. Ну і #iseeUAflag. #шопокіно
  • ZTM

    Мій друг Льоша Селіванов почав робити важливу справу – українські субтитри до новинок кіно, які чомусь обійшли увагою інші титророби. Тому підписуйтесь на його канал "Сцена після субтитрів" і дивіться хороше кіно. https://t.me/postsubscene
  • ZTM

    Київські кубрики, го завтра на кіно-квіз! 02.08. 19:00, Урбан-гріль бар (м. Контрактова) Треба ще три людини. Мем ілюстративний.
  • ZTM

    "Азовець" Михайло Діанов з фанатом.
  • ZTM

    Більшість українців висловилась за дубляж – опитування "Центр Разумкова" викатив результати: - За дубляж (патріоти) – 54.9% - Англ. + укр. саби (п'ята колона) – 8.3% - Дубляж + англ. саби (гурмани) – 15.6% - Ні за шо (ніцшеанці-нігілісти) – 7.5% - English without subs (hardcore, baby) – 1.7% - Важко сказати (а кому зараз легко) – 4.9% - руснявою (СБУ вже виїхало) – 7.1% (!!!) Мем виключно в срачних цілях.
  • Реклама

  • ZTM

    "Я став крінжем, руйнівником мемів". Ставте клоунів, заслужив.
  • ZTM

  • ZTM

    Накидайте картинок в закріплений пост. Скоро буде 100 індімемів з ваших кадрів. #індімем для @olexandr_gurenko