Обложка канала

ZTM

1058 @ZTMChik

🎦Кино и мемцы🍿

ZTM

3 года назад
Открыть в
Більшість українців висловилась за дубляж – опитування "Центр Разумкова" викатив результати: - За дубляж (патріоти) – 54.9% - Англ. + укр. саби (п'ята колона) – 8.3% - Дубляж + англ. саби (гурмани) – 15.6% - Ні за шо (ніцшеанці-нігілісти) – 7.5% - English without subs (hardcore, baby) – 1.7% - Важко сказати (а кому зараз легко) – 4.9% - руснявою (СБУ вже виїхало) – 7.1% (!!!) Мем виключно в срачних цілях.