Більшість українців висловилась за дубляж – опитування
"Центр Разумкова" викатив результати:
- За дубляж (патріоти) – 54.9%
- Англ. + укр. саби (п'ята колона) – 8.3%
- Дубляж + англ. саби (гурмани) – 15.6%
- Ні за шо (ніцшеанці-нігілісти) – 7.5%
- English without subs (hardcore, baby) – 1.7%
- Важко сказати (а кому зараз легко) – 4.9%
- руснявою (СБУ вже виїхало) – 7.1% (!!!)
Мем виключно в срачних цілях.