Найкращий мажор + найкращий патч + найкращий фінал.
Одне рятувало – найкраща україномовна трансляція і наші найкращі глядачі.
Дайте фідбеку – що сподобалося, що ні, як коментуання, з ким в парі подобалася праця, з ким не дуже, чого було занадто а чого не вистачало?