Обложка канала

На хате у Вилата. Страница 17

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

  • На хате у Вилата

    Resolution зіграє за команду 🇷🇺BETBOOM на Мажорі за мість Пура якому не дали візу
  • На хате у Вилата

    🇺🇦Heroes 3 Charity Event ГРАНД ФІНАЛ - БО5 🇺🇦KEEPER (с.КОВБАНЬ) VS 🇺🇦SHUM8 (КРИМ) Початок о 15:00 Офіційні трансляції: https://www.twitch.tv/foggywc3 (головна студія коментування) https://www.twitch.tv/twaryna (альтернативна студія коментування) https://www.twitch.tv/keeper8_8_8 (гра від першого лиця) https://www.twitch.tv/iamshuminem (гра від першого лиця) Більше інформації про турнір та як можна підтримати ініціативу: www.h3templates.com/tournam…kraine-2 На даний момент продовжуємо збір на Генератор + Мавік (Харківський напрямок) 209 Батальйон 113 Бригада Завдяки Вам та нашим друзям з Польші Зібрано вже більше 362 000 грн 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Записи попередніх матчів та ігрових днів ви можете знайти на YouTube каналах: https://www.youtube.com/foggywc3 https://www.youtube.com/@twarynatv
  • На хате у Вилата

    У гравців з росії продовжуються візові проблеми. Ходять чутки, що одразу у двох гравців OG чомусь не склалися відносини з шенгенською візою перед Берлін Мажором. Звязався з менеджментом, спитав чим можемо допомогти.
  • Реклама

  • На хате у Вилата

  • На хате у Вилата

    Чого карту збільшили на 40%, а радіус скана залишили таким як і був?
  • На хате у Вилата

    Зіграв в доту на веномансері. Ваще нічого не поняв
  • На хате у Вилата

    dota2mc_ua2 - Twitch

    [UA] Horizon vs Boom Esports (0-0) | BO3 | DPC SEA 2023 Tour 2 Division 2 by @veslo_tv & @sweet_enotiko

    Twitch
  • На хате у Вилата

    АААААААААААА
  • На хате у Вилата

    Радий за батяра
  • На хате у Вилата

    Мати рідна Я це до 2028 року не прочитаю
  • На хате у Вилата

    Ну про юнітів, що дають баф я вчора в ефірі розповідав, люди з мене в чаті рофлили. Ага. І шо?
  • На хате у Вилата

    Два рошпіта, і Рошан гуляє зранку і ввечері 😂
  • На хате у Вилата

    на 40% більша мапа. Я пішов спать , я застарий для цієї хєрні
  • На хате у Вилата

    Оновлення «Нові фронтири» вже доступне

    Іноді ігроладні оновлення Dota 2 маленькі. Іноді — доволі великі. А це… просто величезне. Тут ви знайдете все, що, мабуть, й очікували побачити: зміни балансу, нові предмети, оновлених героїв та покращення інтерфейсу. Також ми додали ще кілька змін, які, найімовірніше, стануть для вас справжньою несподіванкою: серед них новий тип характеристик героя і — затамуйте подих — на 40% більша мапа. Пр

    Dota 2
  • На хате у Вилата

    Нахіба вам той патч. Мийте ноги і лягайте спати
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    Шо останній матч в стару доту дивитеся? Скоро нова дота
  • На хате у Вилата

    Ну і так, найближчі 7 днів мене на твічі не буде, бо типу канал Мейнкасту тоже русачки з Твіча мають право забанити, якщо я там зявлюся Тому буду собі іншими речами займатися, які я зовсім не планував Сьогодні о 22.00 1/4 футбольної ліги конференцій - Вест Гем - Гент на Мегого. Завтра о 21.30 матч Бундесліги на Сетанті, і о 3.30 ночі Клівленд-Нікс в НБА В суботу на мегого буду коментувати велоспорт зранку, і з 17.00 Ліверпуль-Нотінгем В неділю знову трохи велоспорту на Мегого і потім Аякс в чемпіонаті Голандії і Брюгге в чемпіонаті Бельгії на Сетанті. Кароч типу поки на твіч типу не можна
  • На хате у Вилата

    Російські модератори Твіча, які відповідають за модерацію стрімерів Східної Європи забанили мій Твіч-канал на 7 днів за розпалювання ненависті і хейтфул спіч бла бла бла... Я взагалі то тижні 2 не стрімив.. І на мій канал стрімилися матчі другого дивізіону DPC, але ж якщо у тебе в голові пісні Елджея і творчєство Толстого, то місця на мозок і логічні висновки зазвичай не вистачає. Звичайно я подам апеляцію, але не тому що я стрімити збирався сьогодні, чи я в ефір завтра на Мейнкасті збирався, просто я доїбуся до русні які засіла в Твічі, і звичайно до українців, які там працюють поряд з русачками і ручками розводять коли на рівному місці бани отримують українці. Часу вільного у мене достатньо, заїбу мертвого. Ну а те що за модерацію на Твічі відповідають росіянчики, яким певно дуже прикро чути на трансляціях як стрімери збирають грошики на допомогу ЗСУ, і насміхаються над другою армією світу - то хай хоть потішаться, хоч якась же радість навіть росіянчиками треба. Більше їм в житті тішитися немає чим, бо коли ти гній і до тебе у всьому світі відносяться як до гною, то життя воно важке і дуже неприємне.