І на Дрімлізі в один з днів і сьогодні на Мажорі в матчах команди OG відбуваються дуже дивні речі.
Коефіцієнт на першу кров в деяких картах падає з 1.85 до 1.35, і спрацьовує.
Я звернув увагу колег по студії на матчі OG на Дрімлізі, тому що тоді це могло бути співпадіння. У матчі проти SMG коф просто обвалився і більшість кантор закрили прийом ставок на цю позицію.
Подивіться ще раз ФБ у матчі проти SMG. Цифри не брешуть..
Лотерея-збір, пані та панове! Я на стрімі вже розповідав, що від кума надійшов новий запит на кілька корисних речей+одяг. Сумарно треба приблизно 40 000грн. Все, що залишиться кудись направимо, або ж докупимо щось корисне на власний розсуд. Правила прості - закидаєте грошенята на цю банку - https://send.monobank.ua/jar/7o2qrWb5DA , та за кожні 100грн у вас буде один квиток. Будь ласка, пишіть ваші імена та контакти (телега/інст) в коментарях. Якщо ви вже закидали на стрімі і бажаєте прийняти участь в розіграші, то напишіть мені в лс в твіттері/інсті з вашим переводом і контактами. Я все додам. Сам розіграш проведемо післязавтра - 28 квітня. Переможець отримає BattleFury зі скріншоту. Виглядає, як мінімум, хайпово)
Коли ці двоє ведуть діалог — слухати завжди цікаво! 🧐
А тут ще й про новий патч! 👀
🧘♂️ Заходь до нашого тт: tiktok.com/@maincast_official
#Dota2 #patch733
Одна дуже хороша людина подарувала ось такий мегаковш для сімрейсінгу, в обмін на донат для Повернись Живим.
Донат відправлено.
Ковш доставлено.
Ждем анбана і стріми по Євро Траку стануть реальніше 😂
Про Резолюшина писати нічого не хочеться. Просто покатає з друзями. Виграють там тисяч 100 доларів, 20 Резолю. 80 росіянам, з яких вони заплатять податки і кешбеком вернуть у рідне місто Резоля.
Тут нема про що говорити. Пішов нахуй.
Дивіться краще доту. Там битва серйозно
twitch.tv/dota2mc_ua