Обложка канала

На хате у Вилата

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

На хате у Вилата

3 года назад
Открыть в
Ну і так, найближчі 7 днів мене на твічі не буде, бо типу канал Мейнкасту тоже русачки з Твіча мають право забанити, якщо я там зявлюся Тому буду собі іншими речами займатися, які я зовсім не планував Сьогодні о 22.00 1/4 футбольної ліги конференцій - Вест Гем - Гент на Мегого. Завтра о 21.30 матч Бундесліги на Сетанті, і о 3.30 ночі Клівленд-Нікс в НБА В суботу на мегого буду коментувати велоспорт зранку, і з 17.00 Ліверпуль-Нотінгем В неділю знову трохи велоспорту на Мегого і потім Аякс в чемпіонаті Голандії і Брюгге в чемпіонаті Бельгії на Сетанті. Кароч типу поки на твіч типу не можна