Лотерея-збір, пані та панове! Я на стрімі вже розповідав, що від кума надійшов новий запит на кілька корисних речей+одяг. Сумарно треба приблизно 40 000грн. Все, що залишиться кудись направимо, або ж докупимо щось корисне на власний розсуд. Правила прості - закидаєте грошенята на цю банку - https://send.monobank.ua/jar/7o2qrWb5DA , та за кожні 100грн у вас буде один квиток. Будь ласка, пишіть ваші імена та контакти (телега/інст) в коментарях. Якщо ви вже закидали на стрімі і бажаєте прийняти участь в розіграші, то напишіть мені в лс в твіттері/інсті з вашим переводом і контактами. Я все додам. Сам розіграш проведемо післязавтра - 28 квітня. Переможець отримає BattleFury зі скріншоту. Виглядає, як мінімум, хайпово)