Обложка канала

На хате у Вилата. Страница 11

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

  • На хате у Вилата

    Тепер до матчів 😈 📺 Twitch 📺 YouTube #CSGO #BlastParisMajor
  • На хате у Вилата

    Сьогодні вночі ми всі в коридорах слухали, як наші сили ППО збивають руський мір над Київським небом. Всі дрони, які за донати і податки росіян були запущені в Київ були збиті, постраждалих попередньо немає, але уламки впали в різних районах і спричинили пожежі. В тому числі, як опублікувало ДСНС, найбільше уламків упало в Дніпровському районі на житловий комплекс. Один з будинків загорівся, пожежники локалізувати пожежу, але верхні поверхи постраждали, як і купа автомобілів на парковці. Це може бути будинок кожного з нас. Конкретно сьогодні вночі це був житловий комплекс, в якому проживає Resolution. Іронія, вона така, зла хуйня Фото ДСНС
  • На хате у Вилата

    Київ, ну ви в курсі
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    Кращі моменти сьогоднішніх матчів! Якщо хочеш подивитися повну версію — тобі сюди А якщо хочеш подивитися більше тіктоків — тобі сюди #CSGO #BlastParisMajor
  • На хате у Вилата

    Паша доїхав!
  • На хате у Вилата

    Прибило знатно, немає що сказати, шансів було мало і ті ми не використали. Не думаю що це через арену чи зал, думаю що це сукупність всього разом. Ми зіграли біля 200 карт, я особисто грав з останніх сил вже десь 2 тижні, але боролись до кінця. Старались як могли, викладались до останнього кожен раунд. Дуже пишаюсь командою і цією дорогою яку ми пройшли всі разом. Дякую фанам що вболівали з домівок і на арені. Трошки відпочити і курс тільки вперед. Всіх обіймаю.
  • На хате у Вилата

    😢
  • На хате у Вилата

    Ну що, поїхали! Щити за Monte! 📺 Twitch 📺 YouTube #CSGO #BlastParisMajor
  • На хате у Вилата

    К успєху шлі, чуток нє фартануло
  • На хате у Вилата

    Віталій Кличко: Сьогодні вночі, внаслідок обстрілу Києва російськими варварами, на територію столичного зоопарку впали уламки ракети На щастя, ніхто з тварин та працівників не постраждав. Загоряння не було. Уламком ракети пошкодило зелені насадження, але всі поламані гілки вже прибрали. Зараз із тваринами проводять антистресові заходи. І сьогодні, як зазвичай, о 10:00 зоопарк відкриється для відвідувачів. Так що приходьте заспокоїти і підтримати мешканців Київ Зоо!
  • На хате у Вилата

    Шість кінджалів 9 калібрів і інше. Сук бюджет Навасібірськай області за десять років запустили за 10 хвилин по Києву. І взяли за щоку від Сил Оборони! ППО просто космос! Поїду в офіс
  • На хате у Вилата

    ЗНИЩЕНО 6 «КИНДЖАЛІВ», 9 «КАЛІБРІВ» ТА ТРИ БАЛІСТИЧНІ РАКЕТИ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Близько 3.30 16 травня 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного, південного та східного напрямку 18 ракетами різних типів повітряного, морського та наземного базування. З шести літаків МіГ-31К було випущено шість аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал», 9 крилатих ракет «Калібр» – з кораблів у Чорному морі та три ракети наземного базування (С-400, «Іскандер-М»). Усі ракети знищено силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗС України. Повітряні Сили
  • На хате у Вилата

    Люди бувають двох типів
  • На хате у Вилата

    Русня походу святкує. День то визначний буде 200 000 трупів Двісті штук двохсотих
  • На хате у Вилата

    Будьте в укриттях, скрізь де оголошена тривога. За повідомленнями ЗМІ з Північного напрямку Київ обстрілюють, можливо і своїми «нєтаналогов». Коридор, укриття, до відбою. Русня хуйня, задонатьте Притулі чи ПЖ. І не забувайте, чим більше їх знищить ЗСУ зараз, тим менше доведеться їх знищувати нашим дітям
  • Реклама

  • На хате у Вилата

    Доброго ранку блядь
  • На хате у Вилата

    Ви знаєте, 50 000 + на українській трансляції будь-чого - це дуже круто. Рекорди українських трансляцій - це дійсно ціль і мета, яка зараз стоїть перед студією Мейнкаст. Ми бачимо, що стеля дуже висока, ми бачимо що є інтерес. І ми знаємо, що все ще дуже багато людей з України просто не знають, що взагалі є трансляції українською мовою, і по інерції дивляться русняві стріми. Над цим і працюємо. Захоплювати і дивувати українську аудиторію важко. Це не російська аудиторія. Там все елементарно, там достатньо перданути в мікрофон два рази, бухнути, ригнути, сказати "блядь" пару разів, і всьо, сотні тисяч у тебе на трансляціях. Хто, хто а я це дуже добре знаю. Били рекорди з Старладдером, з нуля створювали Рухаб канали - знову били рекорди, з нуля створювали Мейнкаст канали - знову били всі можливі рекорди. Кароч цю аудиторію ми вже виїбали і висушили як хотіли, і далі викопувати цю мертву стюардесу просто тупо не цікаво. А от українська аудиторія - це блін важко))) Не ображайтеся на порівняння з біомасою, але в Україні важкіше. Потрібен контент, просто пернути в гарнітуру не достатньо, потрібні коментатори з знанням справи, включення з турнірів, соцмережі, хороший склад студії, кароч багато чого треба. І це прикольний челендж. Я думав, що до 50 000 нам далеко. Але вийшло не так 100 000 потянемо в плейоф?
  • На хате у Вилата

    G2 вилетіли нахуй Як прикро