Сьогодні вночі ми всі в коридорах слухали, як наші сили ППО збивають руський мір над Київським небом.
Всі дрони, які за донати і податки росіян були запущені в Київ були збиті, постраждалих попередньо немає, але уламки впали в різних районах і спричинили пожежі.
В тому числі, як опублікувало ДСНС, найбільше уламків упало в Дніпровському районі на житловий комплекс. Один з будинків загорівся, пожежники локалізувати пожежу, але верхні поверхи постраждали, як і купа автомобілів на парковці.
Це може бути будинок кожного з нас.
Конкретно сьогодні вночі це був житловий комплекс, в якому проживає Resolution.
Іронія, вона така, зла хуйня
Фото ДСНС