Будьте в укриттях, скрізь де оголошена тривога.
За повідомленнями ЗМІ з Північного напрямку Київ обстрілюють, можливо і своїми «нєтаналогов».
Коридор, укриття, до відбою.
Русня хуйня, задонатьте Притулі чи ПЖ.
І не забувайте, чим більше їх знищить ЗСУ зараз, тим менше доведеться їх знищувати нашим дітям