Німецька "Süddeutsche Zeitung" пише, що Бундесвер дозволить Польщі передати Україні винищувачі МіГ-29 із запасів колишньої НДР.
Рішення буде ухвалено вже сьогодні.
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
⚡️⚡️ ЄС ухвалив виділення 1 мільярда євро на надання Україні боєприпасів до 31 травня.
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
Відео пуску двох українських ракет Р-360 комплексу «Нептун», які, можливо, потопили рік тому гордість російського чорноморського флоту ракетний крейсер «Москва».
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
Вертоліт Sea King передано Великою Британією вже під українським прапором.
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
Новости из США.
Пишут, что в штате Луизиана замечен российский танк Т-90А, который был захвачен в сентябре 2022 года бойцами 92-й отдельной механизированной бригады ВСУ в Куриловке Харьковской области
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
У столиці Німеччини на одному з будинків з'явилося графіті, присвячене героїчно загиблому українському військовому Олександру Мацієвському.
Графіті у Берліні та його можна побачити за адресою Schwedter Straße 29.
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
Фрагменти одного із сотень боїв роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі» ЗСУ, за останню дорогу на Бахмут.
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat
Українці не росіяни.
У нас зовсім інша нація.
Ми по-іншому мислимо і по-іншому поводимося.
Ненависть і лють нам дасть тільке ще більше сил і бажання знищити в бою цих нелюдів на нашій землі.
UPD: І ще більше донатити на ЗСУ !!!
Зроблю припущення.
Це відео не дарма з'явилося, як і те, що було кілька днів тому, де підірвані на міні М113 і тіла наших загиблих воїнів без голови.
Це добре продумана спецоперація ( ланки одного ланцюга ), російських нелюдей, які викладають ці відео спеціально напередодні українського наступу, таким способом вони намагаються розігнати дуже сільну ненависть і це їм вдається - вже є в коментарях і постах українських військових, та показати своїм, що з ними можуть зробити українці, якщо вони потраплять у полон. Тому бійтеся до останнього і не здавайтесь.