Зроблю припущення.
Це відео не дарма з'явилося, як і те, що було кілька днів тому, де підірвані на міні М113 і тіла наших загиблих воїнів без голови.
Це добре продумана спецоперація ( ланки одного ланцюга ), російських нелюдей, які викладають ці відео спеціально напередодні українського наступу, таким способом вони намагаються розігнати дуже сільну ненависть і це їм вдається - вже є в коментарях і постах українських військових, та показати своїм, що з ними можуть зробити українці, якщо вони потраплять у полон. Тому бійтеся до останнього і не здавайтесь.