Українці не росіяни. У нас зовсім інша нація. Ми по-іншому мислимо і по-іншому поводимося. Ненависть і лють нам дасть тільке ще більше сил і бажання знищити в бою цих нелюдів на нашій землі. UPD: І ще більше донатити на ЗСУ !!!