Skrócony okres izolacji, zmniejszenie bazy łóżek covidowych do ok. 25 tysięcy oraz powrót do nauki stacjonarnej - minister zdrowia Adam Niedzielski i minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek poinformowali na konferencji prasowej o zmianach dotyczących obostrzeń covidowych. Wcześniej odbyło się spotkanie Rady ds. COVID-19 z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.