Друзі,
Далі я досить довго думала що треба написати, але вирішила коротко - я допомагаю подрузі зібрати гроші на Пікап для ЗСУ.
Ви всі вже знаєте що таке машина на війні і як без неї важко під час бойових дій.
Одну машину подруга вже пригнала. Контакт перевірений. На збір грошей та покупку машини є +- тиждень.
Для більшої зручності я зробила монобанку.
https://send.monobank.ua/jar/5pvw8uH9JM
Оголошена сума 200к грн.
Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу.
Пом‘ятайте, скільки всього вже зробил кожен з нас маленькими кроками.
Дякую!
🤦🏻♂️ "Ура! Молодец, красавчик!": близькі російського окупанта-ампутанта радіють медальці
Це просто якийсь сюр. Вбивця у якого вже немає майбутнього радіє шматку метала. Якийсь час будуть доглядати батьки, які теж радіють медальці, а далі забуття. Відірвані руки не навчили окупанта, що йти і вбивати людей на чужій землі - це зло. Воно ще хоче "впєрьод"...
Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
#ГУРінформує
‼️Повідомлення ГУР: Мешканцям міста Енергодар та прилеглих територій.
❗️Шановні мешканці міста Енергодар та прилеглих територій! Терміново просимо повідомити нам:
— точне розташування пунктів дислокації та адреси проживання окупаційних військ (бажане геоприв’язування з координатами),
— місця проживання керівного складу окупаційних військ (бажане геоприв’язування з координатами),
— місця розташування та маршрути пересування військової техніки,
— точні дані місцевих колаборантів, які перейшли на бік ворога (адреса проживання та знаходження, геоприв’язуваня з координатами, ПІБ, посади та місце праці до 24 лютого 2022 року та посади, займані зараз),
— осіб, які “співчувають” окупантам та інших прибічників окупаційної влади.
Разом виженемо окупантів з рідної землі!
Слава Україні! 🇺🇦
☎️ Контактний номер:
+380963101126
🔵 Signal
🟢 WhatsApp