Друзі,
Далі я досить довго думала що треба написати, але вирішила коротко - я допомагаю подрузі зібрати гроші на Пікап для ЗСУ.
Ви всі вже знаєте що таке машина на війні і як без неї важко під час бойових дій.
Одну машину подруга вже пригнала. Контакт перевірений. На збір грошей та покупку машини є +- тиждень.
Для більшої зручності я зробила монобанку.
https://send.monobank.ua/jar/5pvw8uH9JM
Оголошена сума 200к грн.
Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу.
Пом‘ятайте, скільки всього вже зробил кожен з нас маленькими кроками.
Дякую!