Обложка канала

Y A M N A. Страница 2

202 @naked1

Канал об образовании, курсах и книгах, делимся разным платным контентом и рипотами, а так же пишем типсы о том, как путешествовать дешево и не сердито

  • Y A M N A

    Нажаль, на сьогоднішній стан, НАТО не закрило небо над Україною.
  • Y A M N A

    Режисер Роберт Б. Уайді, чиє ім'я стало мемом, підтримав Україну українською мовою. «Я мрію, щоб ці слова з’явилися в небі над Україною, поки армія Путіна відступає в приниженні», — написав він.
  • Y A M N A

    Жители Ужгорода готовят коктейли Молотова для встречи российских оккупантов, 28 февраля 2022 / 📸 Depositphotos
  • Реклама

  • Y A M N A

    никто: чуваки на международной космической станции прям щас:
  • Y A M N A

    надіюсь, не фейк)
  • Y A M N A

    где была твоя дислексия 8 лет назад, когда донбили бомбасс?
  • Y A M N A

    никто: нетфликс:
  • Y A M N A

    Тепер нове слово знає їх «цар» – Байрактар! Їбашим ворога, до перемоги!
  • Y A M N A

    Полонений потеряшка здивований, що в Україні до сіл ведуть заасфальтовані дороги, а його армія розв'язала війну і нападає на мирняк. Це нагадало мені Фінську війну. Ось що казали красноармійці, за що і були віддані під трибунал: «Вероятнее всего, выстрелы на Карперешейке были не со стороны Финляндии, а с нашей, чтобы вызвать войну. Финляндия воевать не хочет, в войне виновато во всем наше правительство. Финляндия вынуждена проводить меры защиты, а наши стараются завоевать Финляндию». «Наши войска громят мирное финское население, жгут фабрики и крестьянские дома. Мы сами навязали войну Финляндии, и она послужит началом мировой войны. Вот вам какова наша мирная политика». «Мы освобождаем финский народ, а здесь люди жили лучше, чем у нас». Історія повторюється. Для росіян вона закінчується погано як тоді, так і зараз.
  • Y A M N A

    Укрпошта оголосила конкурс на кращий ескіз поштової марки під назвою: «Русский военный корабль, иди нахуй!» Закликаємо як професійних ілюстраторів, так і аматорів та всіх бажаючих долучитися до конкурсу - малювати ескізи та відправляти до 4 березня на адресу [email protected] з позначкою «Конкурс», з вказанням прізвища та імені автора роботи і його контактних даних (телефон або e-mail). Ескіз необхідно представити у вигляді малюнка, графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі jpeg, 600 dpi. Кількість робіт від одного учасника не обмежена. Усі надіслані на конкурс роботи будуть представлені на сторінці Укрпошти у Facebook (https://www.facebook.com/ukrposhta) для проведення народного голосування. Конкурсна робота, що набере найбільшу кількість голосів, буде надрукована Укрпоштою масовим тиражем на першій українській поштовій марці в умовах воєнного стану. Деталі за посиланням: www.facebook.com/5611630…53728007
  • Y A M N A

    😂Обкладинка нового номеру сатиричної французької газети Charlie Hebdo. Когось нагадує, правда?
  • Y A M N A

    Ukraine crisis: Timeline

    Timeline of major events in recent Ukrainian history, from the Orange Revolution to the conflict in the east.

    BBC News
  • Y A M N A

    ZWYNTAR - Госпел

    PLEASE SHARE THE WORD ABOUT THE CURRENT RUSSO-UKRAINIAN WAR. INNOCENT CIVILIANS DIE. THE ECOLOGICAL THREAT IS NEAR. WAR CRIMES AND CRIMES AGAINST HUMANITY ARE COMMITTED BY RUSSIA. WE NEED THE WORLD'S HELP TO STOP THIS. Here are confirmed sources to donate: If you wanna help: - Support Ukrainian army - UA843000010000000047330992708 (multi-currency account by National Bank of Ukraine) - Donate to NGO supporting our Army and veterans (there are two options) - https://savelife.in.ua/donate/ - Support organizations that help people who suffer from war (children, women) - https://voices.org.ua/donat/ Будь ласка, допомагайте ЗСУ, теробороні, жертвуйте кошти. Разом ми непереможні. Слава Україні! ZWYNTAR is: Divuar - vocals, guitar, organ ☽☿☾ Sasha Kladbische - vocals, drum, kazoo ☽☿☾ Natalia Ferens - washboard, percussion ☽☿☾ Pror - bass, acoustic guitar, backing vocals ☽☿☾ Eric Palmer - banjo ☽☿☾ Special thanks to Yaroslav Stepankov, Dmytro Saratskyi, Anna Zavalska for finishing backing vocals and arrangement right from a bomb shelter. You're fire! The song is written, arranged and performed by ZWYNTAR. Recorded, mixed, mastered and co-produced by Yaroslav Stepankov and ZWYNTAR at ChessRecords. The animated flag video is made by https://www.youtube.com/c/FreeStuffFootageTemplatesArtworks

    YouTube
  • Y A M N A

    #Паляниця Коли ми переможемо, треба обов'язково зняти комедію про цю війну. Так, саме комедію. Повний метр, який побачить увесь світ. І про бандераавтомобіль, якому позаздрив би Бетмен. І про гопніків, які захопили голіруч ворожий БТР. І про циган, які вкрали танк у росіян. І про бомжів, які збирали пляшки для коктейлів молотова. І про бабуль, які шукали ворожі мітки і заодно замалювали по мікрорайону всі контакти закладчиків. І про обісраних російських військових, яких гостинно прийняла добра українська бабця чаєм з пургеном, а тоді спалила одного прямо в уборній. І про простого українського дядька, який голіруч з цигаркою в зубах переніс міну з дороги в лісопосадку. І про те, як рашисти злякалися пам'ятника афганцям і обстріляли його. І про те, як дівчина якомусь любителю слати дікпіки в месенджер дала номер рахунку для допомоги ЗСУ, а той переказав на нього гроші. Як українські залізничники на Сумщині заманили ворожий бронетранспортер в тупик, і коли москвота "приїхала" - двох "туристів" пов'язали і здали теробороні. І як голодні кцпскі солдатики крали продукти в супермаркетах. І як ті дебіли прийшли прямо до відділення української поліції в Харківській області, щоб випросити трохи соляри, бо у них скінчилася. І як русскій десант по старим картам спустився туди, де мав бути ліс, а опинився в голім полі і був тут же зразу пов'язаний. І як одноразову десантуру скинули просто недалеко берега в Чорне море, а вода - 0 градусів, тероборона чекала на березі, щоб перестріляти, а непрохані гості самі передали власні м'ясо й кості рибам. І як ворожий танк збив свій же гелікоптер. І як у Миколаєві люди зловили і прив'язали мародера без штанів до стовпа, а поліцейський автомобіль, що приїхав на виклик, фарами підсвічував сраку. І як власниця турагенції з організації сафарі в Занзібарі переказала передплату від російських клієнтів на допомогу українським військовим і скинула їм квитанції. І про сафарі в Гадячі, коли їхала колона в Полтаву і заблукала, повернули на Гадяч, а там натрапили на наших мисливців, покидали танки й чухнули в ліс. А мужики відстрілювали їх по тому лісу. Ще є баба Надя, як голос народу. Якась добра жіночка, котра поміняла їжу на танк расіянській. Дід Толя, який угнав БМП, причепивши його до свого трактора. І як під Золотоношею впав ворожий літак, а люди усім селом ловили пілота, поки не спіймали. І не забудьте про чела з Дніпра, який насрав на мітку. І про капітана Тараса Остапчука, який утопив яхту віцепрезидента концерну з виробництва зброї “Ростех” – російського олігарха Олександра Міхеєва, щоб помститися за обстріляний у Києві будинок, а іспанський суд його виправдав. І про кіберугрупування Anonymous, хакери якого яке поклали державні сайти РФ, запустили в ефір гарну українську музику і в загальний доступ злили базу даних, яка містила телефони, пошту та імена співробітників міноборони росії. І як грузини відмовилися заправити російський корабель і запропонували використати весла. І про те, як цілий світ повторював: "Русский военный корабль, ИДИ НАХУЙ!" Ні, Україна більше не сумна й пригнічена. Ніколи більше. Ніяких страждань. Честь, Гордість, Пам'ять для наших Героїв. А ворогу - зневага цілого світу. Смішні й бридкі посіпаки хворого карлика. Слава Україні! P.S.; А в саундрек пустити лиш одне слово "паляниця", як його вимовляють перелякані 🐷🐶 Не знаю, хто автор, але ж молодець! Сценарій ще пишеться! Кожен день додає нові кадри!
  • Y A M N A

    ‼️Не відволікайте СБУ та поліцію повідомленнями про червоні лампочки За останні дні мені дуууже багато люде пише про якісь мітки, хрестики, лампочки, червоне світло у вікнах і т.і. Мені, як людини, яка трохи розуміється в техніці, дуже дивно все це чути. 1. Наприклад, хрестик на дорозі. Чим і кому він допоможе? Його неможливо розгледіти з літака, його не "бачать" ракети. І головне питання, яке я всім задаю: на що він вказує? Ви думаєте ворог не знає, де в Україні розташовані військові частини? Аеродроми? Ну серйозно? І ось хрестик на дорозі йому допоможе? росія розробила власну супутникову навігаційну систему ГЛОНАСС - аналог GPS, яка складається з 24 супутників. Як можна співставляти супутники і якісь хрестики? 2. Теж саме стосується червоного або фіолетового світла з вікон, або червоних лампочок на висотних будівлях. Фіолетове світло використовують садівники, які на балконах вирощують квіти, або щось трохи веселіше. Це аж ніяк не допоможе ворогу. 3. Але найбільшу дурню я прочитав вчора, нібито потрібно відключити геолокація на телефонах, бо ворог так дізнається про скупчення людей. Зараз цю фігню вже спростували. Просто для розуміння - геолокаційні супутники висять на висоті 19000 км над Землею. В них нема ніяких приймачів інформації з мобільних телефонів. Ваш телефон не зможе так далеко передавати радіосигнал. Теоретично скупчення людей можуть вирахувати мобільні оператори. І вони це можуть зробити, навіть якщо в вас старий кнопковий мобільний без GPS. Але навіщо? Чим би це допомогло ворогу? 4. Чому не вимикають вуличне освітлення вночі? Це робиться, щоби ми могли бачити ворожі ДРГ, якщо вони тут будуть. ‼️Але все ж таки навіщо всі ці хрестики ставлять? Навіщо запускають інформацію про фіолетове світло і червоні лампочки? В мене є дві гіпотези. 1. Для підбурювання панічних настроїв і страху. "аааа!!! на мої будівлі хрестик, вночі мене разбомблять, аааа, потрібно здаватися путіну". Не розбомблять, і ми не здамося. Якби вороги реально хотіли використовувати якісь світлові сигнали, то використали б інфрачервоні чи ультрафіолетові. І ніхто не побачив би 2. Для перевантаження поліції і СБУ. Просто уявіть, скільки тисяч дзвінків вони зараз отримають на свої гарячі лінії. І якщо буде сигнал про справжню ДРГ, то серед сотень дзвінків про лампочки та хрестики, він може і не дійти кути треба. ‼️Тому не панікуйте і не грузіть поліцію цією фігнею.
  • Реклама

  • Y A M N A

    Нас не зламати 🇺🇦 По всій країні активно залишають послання ворогу, змінюють дороговкази та орієнтири, які б допомогли знайти шлях.
  • Y A M N A

    ЖИТЕЛЯМ КИЄВА! Волонтерська медична евакуація знаходиться за адресою Степана Бандери 17/1. При появі поранених набирайте 0932589913 Або 0632070913 Кияни розповсюдьте інформацію!
  • Y A M N A

    💔✨