🕙 Комендантська година
Відсьогодні в Києві з 22:00 до 7:00 не працюватиме транспорт і буде заборонено знаходитися на вулиці без нагальної потреби та документів.
Станції метро працюватимуть як укриття цілодобово.
🚨Студмістечку потрібна допомога!
Через ймовірні проблеми із транспортом й неможливість деяких вахтерів вийти на роботу, гуртожитки можуть залишитися без належного нагляду.
Хто в Києві й готовий підмінити на вахті за потреби, заповніть форму.
Ситуація вимагає від нас самовіддачі. Реєструйся.
🟢 Гуртожитки закрито
Гостями пускатимуть лише КПІшників та їх родичів.
Ми попросили додатково поінформувати вахтерів та охоронців про необхіжність забезпечувати для всіх вільний доступ до укриттів.
@kpicampus
Важливе КПІшникам
Мав розмову з першим проректором тільки що.
Коротко:
- занлття сьогодні 24.02 офіційно відміняються.
- якщо сирена повториться — це вже не попередження.
Не піддавайтесь на провокації, зберігайте спокій.
Слідкуйте за правдивими ресурсами:
- з боку КПІ @sr_kpi@kpilive@dnvr_31
- з боку представників влади: @KyivCityOfficial@V_Zelenskiy_official@grishchukroma.
Тримайте найважливіші речі напоготові та зберігайте спокій.
Усі ми це чули
Це нормально перейматися, але треба подбати про свою безпеку.
Думайте власноруч і за потреби використовуйте укриття свого гуртожитку. Будьте пильними й беріть ситуацію в свої руки, якщо відчуваєте, що це потрібно.
🔊 Якщо небезпека застала в гуртожитку
У більшості будівель студмістечка укриття — це напівпідвальний поверх гуртожитку.
Найчастіше немає критичних зауважень, але є типові проблеми:
• приміщення здебільшого неспеціалізовані та часто з вікнами;
• немає питної води та туалету;
• частини приміщення недоступні через мотлох.
Щоби знати, як діяти у екстреній ситуації, проглянь фото, стан укриття у своєму гуртожитку та як його знайти.
😷 Усім можна в гості
До гуртожитків пускатимуть усіх неповнолітніх та тих, хто має:
• «зелений» сертифікат;
• довідку про абсолютні протипоказання.
• «жовтий» сертифікат — дійсний 30 днів;
• ПЛР чи експрес-тест — 72 години;
• довідку про одужання від COVID-19 — 105 днів;
Радіємо, що до нас дослухалися, нехай навіть із запізненням.
Щоб не наражати оточуючих на небезпеку й не доводити до закриття гуртожитку на карантин, користуйся масками й не забувай мити руки.
Вакцинуйся й живи без обмежень!
Студмістечко має стати безпечним
Я подав ГБ проєкт зі встановлення камер, що покривали б усі вулиці, провулки та двори за гуртожитками. Підтримай голосом допуск до експертизи.
Навіщо це:
Район КПІ — це наш дім на 4, 6 чи навіть більше років. Я хочу почуватися захищеним у себе вдома: не боятися залишити кімнату без нагляду чи вийти вночі на вулицю. На жаль, поки це не так.
Ми вже зробили два важливих кроки до безпечного кампусу: освітили вулиці й виграли камери для Політехнічної та Янгеля.
Але без нагляду залишаються ще вулиці поміж гуртожитками й у наших силах це виправити.