Студмістечко має стати безпечним
Я подав ГБ проєкт зі встановлення камер, що покривали б усі вулиці, провулки та двори за гуртожитками. Підтримай голосом допуск до експертизи.
Навіщо це:
Район КПІ — це наш дім на 4, 6 чи навіть більше років. Я хочу почуватися захищеним у себе вдома: не боятися залишити кімнату без нагляду чи вийти вночі на вулицю. На жаль, поки це не так.
Ми вже зробили два важливих кроки до безпечного кампусу: освітили вулиці й виграли камери для Політехнічної та Янгеля.
Але без нагляду залишаються ще вулиці поміж гуртожитками й у наших силах це виправити.