Нехай твоє куріння вбиває росіян
Ми домовилась з мережею магазинів Розетка, щодо збору електронних сигарет.
Принось одноразки у будь-який магазин Розетка в Києві, а вони надішлють їх нам для виготовлення систем скидання 💚
@ecokpi
💳 Оплати в Студмістечку безготівкові
Адміністрація ніколи не має просити у тебе готівку, скинути на картку тощо.
Оплати виставляють електронно й проходять:
• через hostelpay.kpi.ua;
• або за реквізитами.
Це захищає від помилок, дозволяє завжди мати підтвердження оплати й прискорює процес.
Ось так завідуючим робити заборонено 👇
@kpicampus
🌻 Виселення на літо
Виселення буде автоматичним після 30 червня, якщо сплатити всі борги.
Аби виселитись на літо, не треба писати заяву і, якщо не маєш можливості, оформлювати обхідний.
Після виселення твоє ліжко-місце зберігається за тобою до початку семестру.
Щоб залишитися жити влітку, подавай заяву.
Маєш питання — пиши в @kpicampus_bot
☀️ Поселення на літо
Влітку студенти та студентки платять стільки, скільки платили в червні.
У академвідпустці можеш залишитися влітку із обґрунтуванням причини. За 1600 грн для коридорного і 1800 для блочного.
Вступники, що мешкали в гуртожитку, зберігають місце та оплачують 1600/1800 грн.
Вступники, що не жили в студмісті, можуть поселитися й платити поденно або 1600/1800 грн на місяць.
Приклади заяв:
• студентству;
• вступникам магістратури;
• у академвідпустці.
Маєш питання, пиши в @kpicampus_bot
Замдекани про Студмістечко
На засіданні замдеканів обговорили правила для Студмістечка, які скоро затвердять відповідними розпорядженнями. Попередньо:
💵 Оплата влітку
Цьогоріч влітку живемо за зниженим тарифом. Розпорядження про збереження оплати при зменшенні кількості мешканців залишається.
🪖 Проживання в академвідпустціЗа положенням про поселення тобі не надають ліжко-місце під час академу. Втім, за наявності обґрунтування, дозволять лишатися. Наприклад, для ВПО, лікування, переїзду із окупації тощо.
🏖 Поселення на літо
Обґрунтування цьогоріч не вимагатимуть. Потрібно просто подати заяву.
Після погодження остаточних документів напишемо і опублікуємо на @kpicampus
Якщо маєш питання, пиши в @kpicampus_bot
Бомбимо орків одноразками
У неділю відправляємо першу партію використаних електронних сигарет інженеру, який перетворить їх на системи скидання в дронах.
Збір триватиме далі. Якщо немає змоги потрапити в гуртожиток, напиши @nedya. Вона забере особисто чи на пошті ☺️
Фото готових дронів опублікуємо на @ecokpi
Куриш?Допомогай ЗСУ
Акумулятор твоєї одноразки може стати частиною системи скидання в дронах для ЗСУ, а не просто забруднювачем довкілля 🚬
Розпочинаємо збір електронних сигарет у студмістечку.
Шукай бокси у гуртожитках:
📍№ 6,8,19,12,13,14
Працюємо на перемогу разом! 🇺🇦
🧰 Обслуговування ліфтів
З початком боїв за Київ у студмісті вимкнули всі ліфти, а потім у квітні повернули лише у сімейних гуртожитках через фінансові обмеження.
Сьогодні на раді із закупівель проголосували за виділення коштів на обслуговування усіх гуртожитків.
Упродовж двох тижнів пройдуть торги й можна буде не мучитися на сходах.
@kpicampus
Сьогодні 23 травня й у мене день народження, але для України все ще 24 лютого й триває війна.
Всім, хто привітав в чатиках і особистих — дякую 💚
Хто хоче приєднатися до поздоровлень — подаруйте мені донат для котиків. Врятоване життя українського військового потішить ліпше будь-яких повідомлень.
Донати сюди: biggggidea.com/project/taktmed/
Слідкуватиму за привітаннями у списку доброчинців @kitty_soloma
🔵 Конференція студентів КПІ
Конференція — це вищий орган студентського самоврядування, в якому делегати від кожного факультету приймають найважливіші рішення згідно Закону «Про вищу освіту».
Цьогоріч конференція відбудеться 28 травня онлайн із трансляцією на ютуб. Запис минулої — у дописі.
Днями ми розкажемо про витрату коштів студрад, нове положення про ОСС і погодження іменних стипендій на @sr_kpi
☕️ Вільний вхід
Від початку воєнних дій навколо Києва, прохід відвідувачів до гуртожитків локально обмежували, турбуючись про власну безпеку.
Наразі поговорили з дирекцією і вже всюди мають пускати в гості КПІшників, КПІшниць та родичів, як планували це 24 лютого.
Якщо на вахті тебе не пускатимуть, звертайся в @kpicampus_bot
Змінакомендантської години
Від неділі обмеження у Києві та області триватимутьз 23:00 до 5:00.
З понеділка комунальний транспорт їздитиме довше:
• метро — до 22:00;
• наземний — до 22:30.
@kpicampus
🟢 Дистанційне виселення
Від сьогодні можеш виселитися онлайн та припинити оплату. Місце, як і раніше, за тобою зберігатися не буде.
Для цього:
• закрий борги за оплату;
• напиши заяву;
• підпиши її від руки;
• відскануй у pdf, наприклад, із Adobe Scan на IOS чи Android;
• надішли файл завідуючій.
Запитання став у @kpicampus_bot
Метро
Працює з 6:30 до 20:00. Відзавтра зможеш доїхати до станції «Лісова». Інтервал руху — 10-15 хв.
🔴 Від «Академмістечко» до «Лісова». Без зупинки — «Хрещатик».
🔵 Від «Героїв Дніпра» до «Теремки». Без зупинки — «Майдан Незалежності».
🟢 Від «Сирець» до «Червоний хутір». Без зупинки — «Кловська».
@kpicampus