Обложка канала

Студгородок КПИ

5979 @kpicampus

Актуальная информация для жителей студенческого городка КПИ

Студгородок КПИ

4 года назад
Открыть в
🌻 Виселення на літо Виселення буде автоматичним після 30 червня, якщо сплатити всі борги. Аби виселитись на літо, не треба писати заяву і, якщо не маєш можливості, оформлювати обхідний. Після виселення твоє ліжко-місце зберігається за тобою до початку семестру. Щоб залишитися жити влітку, подавай заяву. Маєш питання — пиши в @kpicampus_bot