На Хуйовому згадали про гостей в студмісті
За правилами до гуртожитків у гості може прийти будь-хто, але із 2020 року почалися обмеження. Зараз розкажу лонгрідом, як їх вводили.
🦠 Ковідна фаза
Це довга історія, але коротко:
• з березня 2020 по вересень 2021 вперше закрили доступ усім гостям через ковід;
• потім у зеленій зоні дозволили, але при переході в жовту вперше з’явилося правило про лише КПІшників;
• 21 лютого 2022 року вдалося довести, що немає причин пускати лише КПІшників і з 22 числа пускали всіх, хто має сертифікат.
😢️️️️ Повномасштабне вторгнення
Допуск усіх пропрацював тоді лише 2 дні. 24 лютого багато вахтерів та охоронців не змогли вийти на роботу. У ті ж дні директор Департаменту безпеки поїхав з Києва і більше не повернувся до своєї роботи. Багато мешканців поїхали і лишили свої кімнати. На це все накладалися паніка навколо ДРГ та інші перестороги.
О 10 ранку на ректораті говорили про це все, директор студмістечка запропонував тимчасово дозволити вхід гостями лише за студентським КПІ або…