🏡 Поселення на літо
Цьогоріч процедура поселення на літо для студентства 1-3 і 5 курсів залишається незмінною.
Оплата у літній період цього разу проходитиме за навчальним тарифом, і формуватиметься залежно від кількості мешканців/ок.
Вступники/ці сплачують 1600/1800 гривень не залежно від кількості людей у кімнаті і зберігають за собою місце, якщо раніше вже жили в гуртожитку.
Вступники/ці, які не закінчували КПІ, можуть поселитися й платити за тарифами сторонніх осіб.
Щоби поселитися, до 30 червня подавай заяву зав. гуртожитком.
Приклади заяв:
• студентству;
•вступникам/цям магістратури;
•у академвідпустці.
Маєш питання, пиши в @kpicampus_bot