Обложка канала

Шрайк Ньюс. Страница 13

12296 @ShrikeNews

Информация, которая мне кажется интересной.

  • Шрайк Ньюс

    ❗️США передає Україні касетні боєприпаси, - повідомив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван
  • Шрайк Ньюс

    Когда российским военкорам, пардон, хуево, нам, пардон, заебись
  • Шрайк Ньюс

    🤝 Огромное спасибо всем, кто поддерживает мою Телеграм-деятельность с помощью донатов: Банка - https://send.monobank.ua/jar/8Y2ePmWJja Карта - 5375411201747776 PayPal - [email protected] 👉 Напомню, что у меня есть еще каналы в Телеграме:: @RomanShrike - мое мнение о происходящем @TruthMinistry - всякая забавная фигня Еще раз всем спасибо!
  • Реклама

  • Шрайк Ньюс

    Бюджет РФ, итоги июня. ✔️В июне доходы составили 2.56 трлн руб, что больше привычного уровня. Причем рост произошел за счет доходов, не связанных с нефтегазом (там как раз все на минимуме). Нефтегазовые доходы - 0.5 трлн, ненефтегазовые - 2 трлн (на 62% больше, чем в июне 2022). ✔️Расходы при этом заметно уменьшились - 1.75 трлн. Как это сочетается с финансированием очень затратной войны, я просто хз. ✔️Дефицит бюджета сократился и теперь составляет 2.6 трлн руб (по итогам 5 месяцев было 3.4 трлн). Напомню, что плановый дефицит на весь год - 2.9 трлн руб. Итого. Июнь оказался удивительно волшебным месяцем для российского бюджета. Откуда взялось это волшебство, пока абсолютно непонятно. Продолжим следить.
  • Шрайк Ньюс

    Бахмут. Изменения на карте за последние 7 дней (зацикленное видео). Важнейшие бои проходят на северном фланге возле Берховки, на южном - возле Клещеевки. Продвижение ЗСУ хорошо заметно на видео. Возле Клещеевки расположены две ключевые высоты, с которых хорошо видно не только это село, но и сам Бахмут. На одной из высот находится крупный опорник, за который идут бои. Взятие этого опорника, а за ним и Клещеевки, станет важным шагом к освобождению Бахмута. Сил и удачи нашим воинам.
  • Шрайк Ньюс

    Чехія передасть Україні додаткові ударні вертольоти, великокаліберні боєприпаси та допоможе в підготовці пілотів винищувачів F-16. Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала на пресконференції з президентом Володимиром Зеленським. "Сьогодні я підтвердив пану президенту, що Чехія дарує Україні штурмові гелікоптери у найближчі місяці і ще 100 тисяч штук великокаліберних снарядів", – сказав Фіала. Він додав, що Чехія допоможе Україні підготувати фахівців для використання винищувачів F-16 та надасть Україні симулятор для тренувань. "Повинен сказати, що викликає захоплення те, як мужньо Україна захищається від варварського нападу Росії, і я радий, що мужньому захисту, успішній обороні допомагають і наші поставки військової допомоги", – наголосив чеський прем’єр.
  • Шрайк Ньюс

    The Wall Street Journal: Добыча нефти в США находится на рекордном уровне. Это помогает удерживать цены, несмотря на усилия Саудовской Аравии и других крупных экспортёров по их подъему. Объем производства сырой нефти в США в этом году вырос на 9% по сравнению с прошлым годом, что удивило аналитиков, учитывая, что фьючерсы на нефть падали, а сланцевый бум в стране показывал признаки своего пика. Этот рост отчасти обусловлен повышением эффективности производства. Усилия компаний по повышению эффективности дают им больше свободы действий, чтобы оставаться прибыльными даже при снижении цен на нефть. По данным J.P. Morgan, производственные улучшения с 2014 года привели к снижению стоимости бурения на 36%.
  • Шрайк Ньюс

    ⚡️Загальні бойові #втрати противника на 7 липня 2023 року орієнтовно склали: • особовий склад: 232 810 (+510) • танки: 4070 (+2) • бойові бронемашини: 7944 (+12) • артсистеми: 4330 (+20)🔥 • РСЗВ: 658 (+1) • засоби ППО: 408 (+4)🔥🔥 • літаки: 315 • гелікоптери: 309 • БПЛА: 3652 (+17)🔥 • крилаті ракети: 1271 (+7)🔥 • кораблі/катери: 18 • автотехніка: 6898 (+10) • спецтехніка: 612 (+7)🔥🔥 Генштаб ___ пс Жду сегодня пару хороших новостей.
  • Шрайк Ньюс

    Вот так работают эти кассетные штуковины
  • Шрайк Ньюс

    Семюел Рамані (серед іншого - один з працівників RUSI) стверджує, що США таки нададуть Україні касетні боєприпаси. Ще не офіційне повідомлення, але вже непогано. Чекаємо на DP-ICM.
  • Шрайк Ньюс

    💬"Там все було заміновано заздалегідь" — Чому не підірвали мости на Чонгар? Розповідає військовий, який намагався це зробити 👀 Українська правда опублікувала інтерв'ю з дуже болючою багатьом темою — "Мінування Чонгару". Про події розповідає Іван Сестриватовський – військовий, який ніс службу на межі з Кримом, був звільнений з полону і саме він у фатальну ніч на 24 лютого мав підірвати мости. ❔У 2022 році обговорювалися можливості повномасштабного вторгнення. Чи були проведені навчання інструкції щодо того як діяти? — Навчання проводились, навчання завжди проводяться. Завжди готується особовий склад до будь якого вторгнення. ❔Чи давалися якісь розпорядження в лютому 2022 року? — Так. Це були більше не розпорядження, а застереження, настанови... ❔Чи були якісь припущення як будуть наступати, чи були якісь плани? — Саме так. Плани завжди відпрацьовані. ❔Якісь особливі укріплення, мінування готувалися перед наступом? — Ні, там все було заміновано заздалегідь. Ще з 14 року. Все обслуговувалося, всі мости, зокрема, два мости на Чонгарі були заміновані. ❔Чи ви бачили перевірки мінування? Коли востаннє? — Так, так. Десь тижня півтора, максимум два до повномасштабного вторгнення проводилася перевірка. Був журнал, кожного разу проводилася перевірка, що добре, що не добре. ❔Тобто ніяких розпоряджень щодо розмінування не надавалися? — Ні, ні. Розмінувань ніяких не було. Мости були заміновані. ❔І як було далі, коли вирішили підривати? — Намагався здійснити підрив, але вибуху не сталося. Я не сапер, але тут виходи два: або була висаджена якась диверсійна група, або дроти підриву були пошкоджені мінометним обстрілом. У мене тільки такі два варіанти, іншого нема. 🫡 Отже, ще раз. З основних тез можна чітко сказати — на Чонгарі все було заміновано, ретельно перевірялося, була розроблена чітка інструкція дій у разі необхідності підриву, рішення приймалося безпосередньо військовими на місцях і найголовніше — підрив було здійснено. Але в силу наслідків атаки він не відбувся. Про це раніше в інтерв'ю зазначав і генерал-лейтенант Сергій Наєв, який безпосередньо відповідав за той напрямок. ❗️І якщо хтось досі посміє використовувати ці трагічні події в політичних інтересах — нехай пам'ятає, що військовий, який бере участь у війні з 2016 року, Іван Сестриватовський разом зі своїми побратимами був готовий віддати в жертву своє життя, щоб виконати наказ, залишався на позиції до останнього, через що отримав поранення та потрапив в полон. 🤝Ми дякуємо виданню "Українська правда" за таке чудове інтерв'ю, де безпосередній учасник цих подій розклав все по полицях. А якщо хтось захоче сказати, що це підставлено, то нагадуємо, що дане видання є опозиційним до влади та висловлює досить впевнену критику в їх бік. Тож вважаємо питання з Чонгаром закритим! 🇺🇦Дякуємо всім, хто брав участь в тих подіях! Дякуємо кожному, хто боронить нашу країну! Не дамо знецінити старання тих, хто був готовий віддати своє життя заради країни! 📹 Радимо кожному подивитися це інтерв'ю та розставити всі крапки над "і".
    Чому не підірвали мости на Чонгар? Розповідає військовий, який намагався це зробити | УП

    Серед численних історій російсько-української війни є легенда про Чонгар. Про те, чому мости, що з’єднують Крим із материковою Україною, не підірвали у лютому 2022 для перешкоди окупантам. Публічно відомо, що події 24 лютого на Чонгарі розслідуються у кримінальному провадженні. Однак його деталі силовики не розголошували. З власних джерел УП дізналась, що слідство розпочали у квітні 2022. Його веде Державне бюро розслідувань разом зі Службою безпеки України. При цьому підконтрольне Офісу президента ДБР має головну роль. Правоохоронці досліджують можливу недбалість командування “Південь”. Мовляв, військові “належним чином не організували заходи щодо мінування споруд (мостів, дамб, тощо)”. Та, як дізналась “Українська правда”, за понад рік слідство досі не допитало головного свідка подій на Чонгарі. Називаємо його вперше. Це Іван Сестриватовський – 48-річний військовий, який ніс службу на межі з Кримом. Саме він у фатальну ніч на 24 лютого мав підірвати мости. ❓ Чи був Чонгар замінований? ❓ Що відбувалось там у перші години великої війни? ❓ Як Сестриватовський залишився сам, щоб підірвати мости, і чому цього не сталось? ❓ А також в яких умовах він жив довгий рік російського полону? __________________________________________________________ Вступайте в Клуб Української правди: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=description Сайт: https://www.pravda.com.ua TikTok: https://www.tiktok.com/@pravda_com_ua Facebook: https://www.facebook.com/ukrpravda/ Twitter: https://twitter.com/ukrpravda_news Telegram-канал "УП.Стрічка": https://t.me/ukrpravda_news Telegram-канал "УП.Кляті питання": https://t.me/ukr_pravda Telegram-канал "УП. Off the record": https://t.me/off_the_record

    YouTube
  • Шрайк Ньюс

    Блогеру Анатолію Шарію повідомили про підозру у державній зраді. Слідство зазначає, що він організовує з Іспанії піар-акції проросійської спрямованості, створює й поширює політично заангажовані сюжети антиукраїнського змісту. Також відомо, що навесні 2022 року він змовився з колишнім начальником Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Шевцовим. Разом вони розробили медіапроєкт для дискредитації України та ЗСУ, який передали куратору з ФСБ. Він мав сприяти пошуку українських військовополонених у місцях їх утримання на території росії та фільмування їхніх допитів 🔸hromadske | підписатися
  • Шрайк Ньюс

    Брінн Таннегілл Коротко про те, що я бачу в Україні: Російські склади боєприпасів в межах досяжності ЗРК/РСЗВ/артилерії/безпілотників останнім часом знову вибухають. У мене є теорія, чому. Ми бачимо, що склади вибухають уздовж південного фронту, а також на Луганщині. Здається, вони знаходяться набагато ближче до фронту, ніж минулого року. Пам'ятайте: після того, як Україна отримала Хаймарси, вона зосередилася на нанесенні ударів по російських складах зберігання боєприпасів, і це було дуже ефективно. Російська відповідь полягала в тому, щоб відвести свої центри зберігання боєприпасів назад, за межі досяжності ракет GMLRS. Це ускладнило і сповільнило постачання військ поблизу фронту, оскільки шлях туди і назад був довшим, а кількість транспортних засобів, здатних їх перевозити, обмежена. Що підводить нас до другої частини: чому росія знову перемістила їх вперед, щоб побачити, як їх підірвуть? Моя робоча теорія полягає в тому, що це сталося тому, що Україна змінила свою тактику під час наступу, щоб [змусити росіян] здійснювати ці довгі поїздки в обидві сторони. Це ще одна коротка дискусія. За останні кілька тижнів численні джерела описали нову українську тактику просування під час наступу, особливо після того, як «зерг-раш» під Малою Токмачкою зазнав жахливої невдачі. Основи цієї тактики такі: 1) Просування до контакту; 2) Натиснути настільки сильно, щоб російська артилерія відкрила вогонь; 3) Покладатися на російську артилерійську доктрину «стріляти зі всього»; 4) Відступити / сховатися від артилерії; 5) Використовувати власну артилерію для контрбатарейного вогню; 6) Зачекати, поки у росіян закінчаться боєприпаси, щоб знову просунутися вперед; 7) Використовувати бронетехніку / БМП для вогневої підтримки з більшої відстані, перш ніж зачищати окопи піхотою. Україна знає, що у них є вікно можливостей, поки артилерія противника або веде дуель, або чекає на підкріплення. Можливо, у відповідь росіяни знову почали таємно переносити менші склади боєприпасів ближче до фронту, щоб скоротити відстань в обидві сторони. Проблема для Росії полягає в тому, що українська система розвідки та рекогносцировки, а також управління, контролю та зв'язку (ISR + C3I) тільки покращилась з минулого літа. Отже, ці склади знаходяться не лише в межах досяжності реактивних систем залпового вогню та артилерії, ми бачимо, що безпілотники вражають деякі з них і на Луганщині. Це відповідає схемі наступу/контрнаступу, яку ми спостерігаємо протягом всієї війни на тактичному рівні. Це також може свідчити про використання Україною російської доктрини «рефлексивного управління». В принципі, Україна знає, що російська оборонна доктрина покладається на міни і потужний артилерійський вогонь для оборони. Отже, вони використовують відому поведінку, щоб отримати бажану відповідь (виснажуючи місцеві запаси боєприпасів, наражаючи артилерійські позиції на контрбатарейний вогонь). По суті, Україна знає, що якщо вона здійснить пробну атаку, російські війська негайно викличуть масований артилерійський вогонь і перейдуть до фінального захисного вогню, а не відступлять. Це швидко виснажує російські боєприпаси.

    Short thread on something I'm seeing in Ukraine: Russian ammunition dumps / depots within HIMARS/GMLRS/arty/drone range have been blowing up again lately. I have a theory why. This one was in Makiivka. 1/n https://t.co/Dudd6ieI81

    Twitter
  • Шрайк Ньюс

    ⚡️ЛЬВІВ АТАКОВАНО «КАЛІБРАМИ»: ЗНИЩЕНО СІМ КРИЛАТИХ РАКЕТ Уночі 6 липня 2023 року російські окупанти вчинили черговий терористичний акт. Атаковано Львівщину. Близько 1-ї ночі противник завдав удару з акваторії Чорного моря. Із надводних носіїв та підводних човнів здійснено пуски крилатих ракет «Калібр». Було зафіксовано кілька груп ракет, які спершу прямували в північному напрямку, використовуючи рельєф місцевості та русло Дніпра, а потім різко змінили курс на Захід. 💥 В результаті бойової роботи зенітними ракетними підрозділами та авіацією Повітряних Сил вдалось знищити лише сім із десяти крилатих ракет «Калібр». На жаль, є влучання ракет по цивільних об’єктах у місті Львів. Висловлюємо співчуття родинам загиблих та постраждалим. Повітряні Сили ЗСУ
  • Шрайк Ньюс

    ⚡️Загальні бойові #втрати противника на 6 липня 2023 року орієнтовно склали: • особовий склад: 232 300 (+600) • танки: 4068 (+6) • бойові бронемашини: 7932 (+15) • артсистеми: 4310 (+22)🔥 • РСЗВ: 657 (+1) • засоби ППО: 404 (+9)🔥🔥🔥🥇 • літаки: 315 • гелікоптери: 309 • БПЛА: 3635 (+21)🔥 • крилаті ракети: 1264 • кораблі/катери: 18 • автотехніка: 6888 (+23) • спецтехніка: 607 (+7)🔥🔥 Генштаб
  • Реклама

  • Шрайк Ньюс

  • Шрайк Ньюс

    Россия в лучшем случае может производить 1 миллион артиллерийских боеприпасов и 200 новых танков в год, - глава штаба обороны Британии, адмирал Энтони Радакин. ___ 1) Я бы очень хотел верить, что РФ может производить всего 1 млн снарядов в год (2.7 тыс в день), но пока сдержу оптимизм. Путин говорил, что РФ может производить 3 млн снарядов в год (8.2 тыс в день), и даже это гораздо меньше того, что они привыкли выстреливать. А ведь он, наверняка, как обычно приврал. В любом случае, сейчас у РФ возможности по снарядам в разы хуже, чем были год назад. 2) Насчет танков. 200 новых танков в год выглядит адекватной оценкой. Но не нужно забывать, что кроме них есть еще старые танки, которые восстанавливаются и отправляются на фронт. Их сотни в год, но сколько именно пока неясно. Снова-таки Путин говорил, что общий объем производства новых и восстановления старых танков - 1600 в год (опять сделаем скидку на вранье). Но даже 1600 танков в год - это меньше, чем теряет российская армия в Украине. То есть полноценно они запасы восстанавливать не могут. 3) Напоследок напомню, что с ракетами, ПВО, самолетами и вертолетами у них все гораздо лучше.
  • Шрайк Ньюс

    Несмотря на активную девальвацию рубля (в январе курс доллара был 70, а сегодня уже 90), нефтегазовые доходы российского бюджета отказываются расти. В июне 2023 они на 26% ниже, чем в июне 2022, а в целом за первое полугодие 2023 на 47% ниже, чем за первое полугодие 2022. До плана (8 трлн руб за год) они также не добирают (за 6 месяцев собрали 3.4 трлн), а это значит, что продолжится продажа юаней и золота из ФНБ, чтобы покрыть эту недостачу. А что произошло с дырой в бюджете РФ по итогам июня, надеюсь, узнаем в ближайшие дни.