⚡️Росіяни планують взірвати завод з виробництва енергетичного напою "Revo" заради ураження навколишньої території токсинами, аби потім звинуватити в цьому ЗСУ - наше джерело в Головному Управлінні Розвідки.
Блять, придется 2 раза на репит ставить. Из плюсов видео: -дрифтующая жига -гниет прям по ходу видео -фонк -ремикс https://www.youtube.com/watch?v=A5FqF_2b8hA