Скоро я готуватимусь до воркшопу, який відбудеться 24.06 і буде присвячений турботі про колектив. Тема: «Як забезпечити ефективність команди під час війни».
Залишаю посилання.
Зараз ми всі проживаємо різні емоції та стани. В команді це відчувається особливо, бо у кожного свої обставини та пережиті історії, а працювати потрібно разом.
Ось, які питання ми будемо обговорювати на воркшопі:
— Як говорити з командою, щоб вони відчували себе серед своїх❓
— Нові дієві формати взаємодії з командою, які ви зможете впроваджувати вже завтра ❓
— Як HR-у мотивувати та надихати в складні часи ❓
— Які є інструменти для формування довіри в команді ❓
Буду рада бачити вас та спільно обговорити таку важливу тему для сьогоднішніх днів! А поки, пропоную уявити одну ситуацію. Ви працюєте в компанії, але до вас звертається інша з пропозицією вакансії, на якій вам будуть платити на 20-30% більше.
Що повинно бути в вашій компанії, як ви повинні себе в ній почувати, щоб відмовитися від цієї пропозиції? 🤔
Напишіть свою відповідь в коментарях 💭