‼️Російські окупаційні війська скинули кілька бомб на дитячу лікарню в Маріуполі. «Руйнування колосальні. Корпус медичного закладу, де нещодавно лікувалися діти, повністю зруйнований. Інформація щодо постраждалих дітей уточнюється», — повідомлення Маріупольської міськради