📜Увага! Щодо зняття з реєстраційного обліку під час карантину!
🔸 Студенти, які хочуть знятися з реєстраційного обліку під час карантину - можуть звертатися в дирекцію студмістечка (3 гуртожиток, вул. Ак. Янгеля, 22, каб 4).
🔸 Документи, які потрібно надати: • приписне (хлопцям) • паспорт або ID картку (до картки також форму 13) • квитанцію про сплату держмита.
🔸 Паспортист оформлює пакет документів та 1 раз на тиждень їздить в ЦНАП. Після чого повертає студенту усі документи (так як було до 2020 р.).
Щоб не платити за червень ви можете дистанційно виселитися.
Алгоритм такий: 1) Закриваєте борги з оплати з травнем включно. 2) Пишете заяву і до 10 червня включно відправляєте поштою на адресу: Студмістечко КПІ ім. Ігоря Сікорського (гуртожиток №n), пр-т Перемоги, 37, корпус №1, м. Київ, 03056. 3) Заповнюєте гугл-форму. Якщо вам менше 18 — заяву підписує один з батьків. 4) Приїжджаєте впродовж 10 днів після карантину і виселяєтеся офлайн за обхідним листом. 5) Заселяєтеся назад (за бажанням).
Відповіді на основні питання: • Субсидія зникне лише з червня; • Для тих, хто лишився в кімнаті оплата не збільшиться; • Якщо ви вже оплатили червень, то гроші можна повернути. • Якщо ви вже надсилали заяву за минулі місяці, то ще нову заяву писати не треба.
Щоб не пропускати важливих новин студмістечка підписуйтеся на наш канал @kpicampus
Ті, хто не виселився, можуть проживати в гуртожитку до 30 червня.
Чому немає алгоритму поселення зараз? Студмістечко очікує рекомендацій КПІ. КПІ очікує рекомендацій МОН. Остаточний алгоритм планують опубліковати після 23 травня.
Позиція студради студмістечка:
• Для фактично проживаючих — максимально проста процедура поселення без додаткових медоглядів. Ви проходите щоденний моніторинг. Дякуємо всім, хто заповнює форми.
• Для тих, хто планує приїхати — поселення за рекомендаціями МОН та МОЗ, без додаткових обмежень зі сторони КПІ.
Підписуйтеся на наш канал, щоб не пропускати важливі новини студмістечка 😉
Нагадуємо, що ви можете виселитися віддалено і не платити за гуртожиток. Дедлайн відправки оригіналу заяви поштою — 12 травня.
Алгоритм такий: 1) Закриваєте борги по оплаті з квітнем включно. 2) Пишете заяву і відправляєте поштою на адресу: Студмістечко КПІ ім. Ігоря Сікорського (гуртожиток №n), пр-т Перемоги, 37, корпус №1, м. Київ, 03056. 3) Заповнюєте гугл-форму. Якщо вам менше 18 — заяву підписує один з батьків. 5) Приїжджаєте протягом 10 днів після карантину і виселяєтеся офлайн по обхідному листі. 4) Заселяєтеся назад (за бажанням).
Відповіді на основні питання: • Субсидія зникне лише з травня; • Для тих, хто лишився в кімнаті оплата не збільшиться; • Якщо ви оплатили травень і червень, то гроші можна повернути.
Вчора з'явилася інформація, що в колишньої мешканки 18 гуртожитку виявили COVID-19. 24 квітня вона виселилася з гуртожитку.
▪️ А служби що? Вчора співробітники Держпродспоживслужба міста Києва продезінфікувала в гуртожитку ліфтові, блоки, де проживала дівчина та всі контактні особи.
▪️ А контактні особи що? Зараз перебувають на самоізоляції, почувають себе добре. Серйозно зреагували, коли дізнались про ймовірність зараження — виходили з блоку лише для здачі тесту.
Аналіз сусідки не виявив COVID-19. Інші 3 контактних теж здали тест, по двом результат негативний, третій ще чекають. 2 тест ще не робили, бо відсутні симптоми.
▪️ Що зміниться в 18 гуртожитку? При вході/виходу до гуртожитку перевірятимуть температуру. Ймовірно, це буде лише з наступного тижня, в КПІ немає безконтакних термометрів.
▪️ Чи можна приїхати до гуртожитку за речами? Так, повідомляйте наперед завідуючого або @jsmlnts за пару днів. Обов'язково будьте у масці, рукавичках та перевірте температуру. Потурбуйтесь, щоб під час вашого приїзду в кімнаті знаходились лише ви.
🦠Опитування стану студентів, що залишись в гуртожитках
В гуртожитку під Києвом станом на 23 квітня у 78 жителів підтверджено COVID-19, серед 224. Це кожен третій житель гуртожитку, що залишився під час карантину. Двоє людей померли.
В гуртожитках КПІ завідуючі зобов'язані щоденно перевіряти ваш стан здоров'я. Для безпеки моніторинг будемо проводити гугл-формами.
Дистанційне виселення продовжилося — ви зможете виселитися і не платити з травня.
Алгоритм такий (оновлений): 1) Закриваєте борги по оплаті з квітнем включно. 2) Пишете заяву і відправляєте поштою на адресу: Студмістечко КПІ ім. Ігоря Сікорського (гуртожиток №n), пр-т Перемоги, 37, корпус №1, м. Київ, 03056. UPD: дедлайн — 12 травня включно. 3) Заповнюєте гугл-форму. Якщо вам менше 18 — заяву підписує один з батьків. 5) Приїжджаєте протягом 10 днів після карантину і виселяєтеся офлайн по обхідному листі. 4) Заселяєтеся назад.
Чи втрачається субсидія? Лише з травня.
Чи збільшиться оплата для тих, хто лишився в кімнаті? Ні, не збільшиться
Шановні мешканці гуртожитків, карантин подовжено і епідеміологічна ситуація залишається дуже складною. Для недопущення розповсюдження вірусу COVID-19 дуже настійливо просимо виконувати вимоги розпорядження. Сподіваємося на ваше розуміння!
В зв'язку з аварією тепломереж КП "Київтеплоенерго", гаряче водопостачання відключено в гуртожитках №№8,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22. За інформацією КП "Київтеплоенерго", гаряче водопостачання буде відновлено до 12-ї години 23 квітня.
В зв'язку з аварією тепломереж КП "Київтеплоенерго", гаряче водопостачання відключено в гуртожитках №№8,12,16,17,19,20. За інформацією КП "Київтеплоенерго", гаряче водопостачання буде відновлено до 12-ї години 20 квітня.