Обложка канала

капитан скифский🏴‍☠️

У меня есть потребность в выражении своих мыслей. Так я чувствую себя полноценным человеком. Поэтому пишу в этот блог, чтобы делиться мнением по разным поводам с теми, кому это будет интересно.

капитан скифский🏴‍☠️

4 года назад
Открыть в
Медіа, людина, держава

До цього все йшло. Радник президента України з "економічних питань" Олег Устенко в ефірі телемарафону заявив, що український уряд розглядає можливість запровадження безумовного базового доходу для населення. Уточнювати, про яку суму йдеться, Устенко не став. "Розглядається можливість запровадження так званого безумовного доходу для населення протягом тривалого часу - те, що обговорювалося до війни, але не знаходило підтримки, зараз воно має і працюватиме. Це питання не просто розглядається, ми вже маємо розуміння, куди рухатися в цьому напрямі", - сказав Устенко. Ось вам і відповідь на питання - хто виграє від війни? Ось ці дармоїди і виграють. Раніше не виходило всю цю маячню впарити, а тепер вони переконані, що це "має працювати". Чому це має працювати? Бо вони мають "розуміння, куди рухатися". Тобто, з часів продразверстки нічого не змінилося. На такому напряму ми маємо всі шанси залишитися у стані суцільної руїни навіть без війни.

Telegram