Надвечір - чай шипшиновий,
На ранок - горіхова кава.
Мені колискові співає держава.
Напівмертве місто німими губами поцілує в чоло.
Сліпий сон навпомацки знайде повіки, щоб закрити їх, як це роблять мерцям.
Тремор у грудях все сильніше відчувається з кожним пустим ковтком.
Лише задихаючись відчуваю жагу до життя.
Тіло моє - застарілий метал:
Скрипучі пальці, іржаві мізки.
Душа моя - втрачений пароль до wi-fi:
Відшукати чи до заводських скинути?
Хотів би заплакати, та я всього лиш набір мікросхем.
Хотів би палати, та я лише згарище батьківських надій.
Хотів би відчути, та серце втратило зв'язок із зовнішнім світлом,
Заблукало в коморі, що замкнута на два замки.
Заплутаний в канатах самопожертви,
Зшитий нитками з обсидіану,
Наче пазл складаюсь докупи,
Не знаючи в яку картину складатись.
Мій голос, пройшовши діджиталізацію
Крізь месенджер, звучить зовсім інакше.
Частинку мене Інтернет назавжди
Залишить в своїх дата-центрах:
Клаптики віршів, нариси безумства і
Кілька нот кривого співу в безодню.
Частинка мене житиме у спогадах людей,
В яких зазвичай погано з пам’яттю.
Частинка мене житиме у відлуннях міст,
В яких сліди кросівок іще не розірвало ракетою.
Частинка мене житиме відлунням вітру
Між Карпатських гір і потоків Дністра.
Частинка мене житиме в мізерній кількості
Спільних фото, що так рідко роблю на пам’ять -
Боюсь фіксувати і втрачати набуті спогади.