ADD IMAGES Я, робот и электроовцы...(@irobosheep). Друзі, починаємо звітувати про ваші кошти. На першому етапі всі гроші перейшли представнику 93 ОМБр
Обложка канала

Я, робот и электроовцы...

Новости фантастической литературы, игр, кино. Обзоры, авторские статьи, арты и видеоролики.

Я, робот и электроовцы...

4 года назад
Открыть в
Друзі, починаємо звітувати про ваші кошти. На першому етапі всі гроші перейшли представнику 93 ОМБр "Холодний Яр" пану Чорному. На другому етапі, гроші потратять на круті ніштяки для наших вояк, щоб нищити русню. Про усі ці ніштяки будемо розповідати по мірі їх поступлення. Важливий момент: ще приблизно 20 тисяч ми передамо завтра та післязавтра (сумарно ~40к). Ці гроші на разі залишились на аккаунті Дяки, яка не дозволяє виводити більше 20к на день. Про їх передачу також зроблю окремий пост. Сумарно ви надонатили близько 400 тисяч. Точну суму скажу, коли всі кошти будуть передані нашим захисницям та захисникам. Величезна вам подяка за підтримку❤️ Разом переможемо!