Обложка канала

Я, робот и электроовцы...

Новости фантастической литературы, игр, кино. Обзоры, авторские статьи, арты и видеоролики.

Я, робот и электроовцы...

4 года назад
Открыть в
Друзі, короткий апдейт по нашому збору "Расенґаном по русні". Станом на зараз зібрано уже 207 тисяч гривень. Ви неймовірні! Велика вам дяка! До нашої цілі в 300к залишилось зовсім трішки, тож давайте піднажмемо. Адже нагадаю, що в якості подяки на вас очікує понад 200 томів манґи та 14 фігурок (так фігурок стало трішки більше). Нагадаю, що усі виручені кошти підуть на потреби 93 ОМБР "Холодний Яр". 🔗Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/akTHtjtXq 💳Номер картки Банки 5375 4112 0099 4635